Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Na jó! Teljesen szerelmes...

HC Liza kérdése:

Na jó! Teljesen szerelmes vagyok Zac Efronba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Furcsa de komolyan. Rendesen sírok annyira. Vagyis pontosabban megnéztem a Legnagyobb Showman című filmet. És valami rettenetesen beleestem. Ez normális? Volt a suliban egy szerelmem. Egy csettintésre elfelejtettem. Pedig már 6 hónapja nem tudtam kiverni a fejemből!

#sztár #Zac Efron #szerelem #Szerintedlehetetlen?
2018. jan. 3. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el.
2018. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszoknál gyakori az ilyen. Hidd el, èszre sem veszed ès már el is felejtetted:)
2018. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

Egy időben én is az voltam, rendesen hiányzott ha egy napig nem néztem róla képet videót, és szó szerint féltékeny voltam minden eddigi barátnőjére...

25/F

2018. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sose voltam hírességbe szerelmes, de én is imádommmm!!!! Az öccse pont ugyanolyan, mint ő! Jól néz(nek)ki nagyon!!!!



De térjünk a lényegre! Mire felnősz(vagy ha felnőtt vagy, kicsit "okosodsz", tapasztalsz dogokat stb.), fel se tűnik, hogy elfelejted majd ezt a dolgot....

2018. jan. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
10 éve én is az voltam, de elmúlik ne aggódj. :D
2018. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De az egy karakter volt, nem is tudod, milyen a valódi személyisége (ne nézz vele interjúkat, mert akkor már tényleg nem nagyon fogsz tudni elszakadni tőle, pedig amúgy tök messze van, és valószínűleg van neki barátnője, keress valaki elérhetőbbet, a környezetedben, őt meg verd ki a buksidból)
2018. jan. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hé,hé,hé

Zac már az enyém!


Na csak vicc volt de tényleg helyes

2021. jún. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ez igaz,észre se veszed más színészbe esek bele

Hidd el velem is igyanez volr mindig féltem hogy sajnálni fogom hogy "elhagytam" xd

De szinte észre se vettem,kedvelem őket még mindig de folyamatosan exeim lesznek a sztárvilágban xd

2021. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!