Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért nem jönnek...

Szerintetek miért nem jönnek Magyarországra Marcus and Martinus-ék?

Figyelt kérdés

2018. febr. 24. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Magyarország elég kicsi, kevés rajongóval. Én személy szerint nem igazán bírom őket.

A válasz: kevés a rajongó...

2018. febr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

én nagyon örülök hogy nem jönnek ide nem bírom őket

egyébként gondolom van jobb hely ahova tudnak menni koncertezni

2018. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elvileg jövőre jönnek,de nem biztos.

A koncert helyszínt nem ők választják,hanem a menedzser vagy ki.


Mac és Tinus tudják,hogy Magyarországon nagyon sok rajongójuk van,és el is akarnak ide jönni.

2018. aug. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Cáfolnám azt,hogy kevés a rajongó. Nagyon sok magyar fan van,és ezt már egy jó egy éve észre vették. (a fiúk később,de a menedzser már hamarabb) De több helyen is mondták,hogy nagyon szeretnének jönni,mert tudják,hogy nagyon sokan vagyunk. Két éve vagyok a fandomban,utoljára Görögországban láttam ekkora lelkesedést (akiknél bejött,mert már több,mint 3 koncert volt),szóval kitartóan küzdünk azért az egy koncertért. Van,aki csöndben ül és várja,hogy jöjjenek,és vannak azok,akik igenis megtesznek mindent amit tudnak. Én az utóbbiba tartozom. Ne csak sírjunk,hogy nincs koncert,tegyünk is valamit;)
2019. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Örülj hogy mások jönnek, tiranon óta már eltelt egy kis idő, kicsik vagyunk. >:-( :-(
2020. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!