Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek nem futott át az...

Nektek nem futott át az agyatok azon, h Avicii halálhíre csak kamu?

Figyelt kérdés
Most gondoljatok bele, volt egy barátnője akivel közös gyereket terveztek, volt egy nevelt fia, csak 28éves volt, szerette őt a családja, és pont egy olyan országban lett öngyilkos, ahol egyszerűen tud másik személyazonosságot felvenni. És az is kiderül másfél héttel a halála után, hogy öngyilkos volt. Ezt miért nem tudták már 20.án elmondani? Ja meg az is, hogy testvére is elindult utána, és ezis másfél héttel a halála után derült ki, közben meg 22-én írták, h elindult a család a holttestért. Lehet h vhol boldogan él, és elhitette mindenkivel a halálát, mert már sok volt neki ez a hírnév.

2018. máj. 9. 19:05
 1/9 A kérdező kommentje:
*öngyilkos lett
2018. máj. 9. 19:06
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Egész életében nem bujkálhat senki, és mivel világhírű (?) személyről van szó, soha nem mutatkoztatna publikus helyen, ez pedig nem kivitelezhető dolog egy életen át.


Fantáziálni lehet róla, meg álhíreket gyártani, de teljesen szürreális.

2018. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes amit mondassz, szerintem nincs kizárva hogy visszament Svédországba egy sokhektáros erdős eldugottabb helyen él.De akkor a barátnőjének is ott kellene lennie vele és ugye gyereket akartak amit nehéz lenne titkolni, másrészt pedig valaki a családból lehet elkotyogná.
2018. máj. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt írták h az a csehhel már szakított halála előtt pár hónappal, de nekem is átfutott
2018. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is először ez az egész kissé gyanús volt, nekem is átfutott ez a fejemben amit állítasz. De a feltételezésed rossz.

Ez a Tereza nő meg amiket írkál, ne higgyétek el, totál kamu az egész. Követőket akar szerezni inhstán, meg híres akar lenni ez a noname modell, Avicii halálát használja fel mind erre. A csajjal nem volt sokáig együtt, szakított vele még a halála előtt és a házába sem volt csak úgy bejárása. A videót is Avicii családja töröltette le vele. Ez a nő ezekert a dolgokat csak kitalálja, nem volt ő semmiféle eltiltkolt barátnő, egyszerűen Avicii csak nem vállalta őt fel, mert nem akart tőle semmi komolyat, főleg nem gyereket, jézusom... ráadásul Avicii halála után már bulizni ment a haverjaival, képek is vannak róla. Instagram-on a képei alatt sok-sok valós információ ott van amiket más emberek kommentelnek, olvassátok el. Nem véletlenül szidják őt ennyien, mivel egy hazug kamus r**banc.

2018. máj. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
A furcsa az, hogy se temetés,se paparazzi fotó, csak találgatás. A Tereza nevu csaj sosem volt egyutt a sráccal, kamuzik. Az viszont fura, hogy nem volt a srácnak egy normalis kapcsolata sem, szingli volt évek óta.pedig lányok millioi nyomultak rá.
2018. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, állítólag Jim Morrison is azóta bújkál...

Meghalt szergény, öngyilkos lett...

Fotó...???

Könyörgök...azért ezt ne...


A temetése most lesz privát mindenki ki lesz tiltva.

2018. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is át futott az agyamon. Sőt még most is hiszek benne hogy Avicii még valahol él! 😍😍😭😭😭
2018. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Avicii rajongója, de még soha nem halt meg olyan híresség, akiről nem gondolták volna ezt utólag. Sajnos nem hiszem, hogy ez bárki esetében igaz lenne. Milyen élet várna arra, aki eljátssza a saját halálát? Ül egy szobában, hogy senki ne tudja meg, hogy él? Ennél még híresnek lenni is jobb.
2018. aug. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!