Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért ilyen tenyérbemászó...

Miért ilyen tenyérbemászó Jungkook?

Figyelt kérdés

2018. jún. 26. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Elnézést, de pontosan mit értettél tenyérbemászó alatt?

Vagy milyen megnyilvánulásai alapján jutottál erre a következtetésre?

Egyébként azt mondják, hogy ha sztár vagy idol akarsz lenni, akkor kicsit örültté kell válni. Na most valaki félreérti a "kicsit" jelentését, valaki meg nem is tesz ilyesmit.


Tényleg kíváncsi vagyok, miért tartod Jungkook-ot idegesítőnek, mert így nehéz válaszolni. :)

2018. jún. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

Jó, nem kell hozzá rajongónak lenned, nem tudom a jövőben fogsz-e nézni róluk videókat, ne is válaszolj, a te dolgod.

De Kookie egyáltalán nem "tenyérbemászó". Illetve örülök hogy a szót lecserélted az unszimpatikusra, csak így már a kérdés valahogy így hangzik: "Miért olyan unszimpatikus nekem Jungkook?" Kicsit vétéef, de édesem ezt csak te tudhatod.

2018. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

11-es: Egy az egyben a viselkedésére értettem, amit én az interjúkból szűrtem le. Mint válaszoltam már,a srác számomra "túljátszottnak" tűnik. De már visszaszívtam.


12-es: Nem vagyok nőnemű, szóval az édesem szót hanyagoljuk kérlek. És igen, így már kicsit "wtf", viszont a kérdés innentől fogva tárgytalan.

2018. jún. 29. 10:31
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező talán arra szeretett volna utalni hogy már Jungkook folyik a csapból is😅

Igen, mostanában elég felkapottak lettek,Jungkook eddig is elég híres volt mint nemzetközileg mint Koreában, pláne a Fake love és a 2018-as Billboard óta.

Ez a tenyérbemászó kijelentés picit sértő,mivel Jungkook egyáltalán nincs eltelve magával(mint pl EXO-s Sehun,kövezzetek meg de számomra egy kicsit olyan,de amúgy szeretem őtet is^^)

Jungkook inkább egy félénkebb fiú, jó lehet a fellépések előtt rá/rájuk erőszakolják,hogy legyenek picit vadabbak de az megjátszás, ismétlem MINDENT AMIT A KAMERA VESZ AZ MEGJÁTSZÁS.Senki és te sem tudod hogy valójában milyen egy másik ember míg nem ismered meg közelebbről, szóval nem szabad másokat előre megítélni mert az néha már undorító viselkedés tud lenni, pláne ha mindenkiről

2018. jún. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Pláne ha mindenkiről elsőre elmondod a saját véleményed,holott a személy közel sem olyan:)*
2018. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
74%
A legtöbb idol előadó tenyérbemászó. Ha zavar, akkor hallgass olyanokat akik nem idol cégektől vannak. Tőlük nem várják el, hogy így viselkedjenek. Pl. hiphop ügynökségek (AOMG, MKIT RAIN records, H1Ghr music, Just music, Indigo, VMC) elég sok szabadságot hagynak az előadóiknak, ők lehetnek őszinték. Meg rajtuk látszik, hogy tényleg élvezik amit csinálnak.
2018. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
89%
Kedves kérdező! Armyként válaszolok neked, úgy, hogy én már debut óta követem a srácokat. Komolyan egy-két interjú alapján ítélsz meg valakit - hozzáteszem helytelenül-? Ez inkább téged ír le. Ha jobban megnézed a BTS tagok más bandákhoz képest sokkal normálisabbak, és még csak nem is beképzeltek annak ellenére hogy ők is letettek már valamit arra a bizonyos asztalra. Jungkook valóban nagyon elhíresült főleg a Fake Love-óta, és sok helyen lehet róla hallani a kpop világában. Ettől függetlenül nem szállt el magától. Éppen ezért egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mitől tartod unszimpatikusnak. Fanmeetingeken is mindig aranyos az armykkal. Nézz meg pár Run BTS-részt, hallgass végig pár interjút még hogy lásd milyenek. Ha ezután is unszimpatikus, akkor van egy nagyon egyszerű megoldás: ne nézd őket, ha nem jön be amit csinálnak. Van még jó pár banda, akikkel lehet jobban szimpatizálnál.
2018. júl. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
12%
Ne bántsd, Jungkook még kölyök. :D
2018. júl. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Jungkook nem tenyérbemászó,csak felkapott, bár szerintem még ő is meglepődhetett rajta :'D

Utolsó kicsit túlzásba viszi, bár igaza van,Jungkook 21 éves létére elég félénk, és gyerekes is, viszont ez a maknae dolga..

2018. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18 akkor amikor te írtad 21. életévében volt, és egy kicsit gyerekes, de az összes ARMY, meg kpop rajongó tudja, hogy általában ilyenek szoktak lenni a maknaék!

Kérdező! Hogyha te jobban beleástad volna magad, akkor tudtad volna, hogy Jungkook nem tenyérbemászó, és nem is lehetne unszimpatikus. Nézz meg pár Run BTS részt ahogy az előttem lévő is tanácsolta, és nézz meg néhány fanmeetinget! Hogyha megnézted, majd akkor válaszoljál!

2023. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!