Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem a régi Dancsó Péter? Peti...

Nem a régi Dancsó Péter? Peti amatör film kritikus, már évek óta nincs filmkritikája. Néha megborul, és ennyi. Ebbe nincs semmi kreativitás, Bárki beülhet kiabálni a kamera elé. Ez valóban médiahírnév betegség! Szerintem ezel nem csak én vagyok így!

Figyelt kérdés
Eléggé úgytűnik, hogy ezt a videóst is már csak a pénz hajtja!

#Péter #videómánia #Nem a régi
2018. júl. 10. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván hajtja a pénz is, de valamilyen szinten még ezt a jelenséget is (tehát magát is) kiparodizálja.

Lehet, hogy más, de a szellemességéből nem vesztett. Egyike a nagyon kevés értekelhető videósnak, és egyike az összvissz 2-nek, akiket néha napján nézek. A másik Paul Street.

2018. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igazad van abban, hogy a pénz is közre játszik, csak valamiért nincs meg az lendület és szinvonal mint régen.
2018. júl. 11. 11:32
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és paulstreet nagypn jó! :D
2018. júl. 11. 11:33
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Nemtom, én még mindig jókat nevetek a dancsó videókon...:D
2018. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
4%

Paul Street egy hulladék

Dancsó meg igen megváltozott, de az "üzenet" még mindig hasonló, csak már más oldalról közelíti meg a dolgokat

2018. júl. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a "színvonalas" megnyilvánulásodhoz.

Amit Dancsóról írtál, azzal egyet értek, de Paul Street közel sem hulladék. Ez nem azt jelenti, hogy mindent,a mit mond be kell kajálni, és készpénznek venni, de a funkciójának megfelel, szórakoztató, és érdekes. Beszélni is tud legalább, nem irritáló a stílusa, és legalább van egy valamire való témája.

2018. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, ki az a Paul Street, de Dancsónál rosszabb videóst nem nagyon tudok elképzelni (esetleg még Herby). Dancsókával az a baj, hogy nagyon jól kezdte Youtbobos pályafutását, de sajnos alaposan eladta magát.
2018. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Ráadásul rettentően túl van értékelve, persze csak a 10-től 15-ig terjedő korosztály hájpolja túl. Az öregebbek már tudják, hogy rég lejárt az ideje, sajnos a csúcsra már nem tud (és szerintem nem is akar) visszamenni.
2018. júl. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Érdekesnek lehet érdekes de az előadásmódja valami rémprimitív, a véleményező videóiban meg szubjektív dolgokat ad elő tényként közölve, ami nekem egyenlő a hányingerrel
2018. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#9, "véleményező videókat" nem szoktam nézni, fogalmam sincs Paul Street ezeket hogyan adja elő.

Nem azt mondom, hogy Paul Street a szónoklat mestere, de azért túlzás rémprimitívnek nevezni, a legtöbb videós még nála is sokkal rosszabb. Nem tudom, egyáltalán miért kéne nagy dolgokat elvárni egy 16-17 éves youtubertől...a videói érdekesek. Ennyi szerintem bőven elég. A helyzet nem olyan súlyú, mint ahogyan te előadod itt magad.

De mostmár kíváncsi vagyok, kit mondanál a paul street korosztályból, aki szerinted nem rémprmitív?

2018. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!