Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki néz ki a...

Szerintetek ki néz ki a legjobban/legcsúnyábban a BTS-ből?

Figyelt kérdés

Szerintetek? Tudnátok esetleg még + rangsort állítani? Leghelyesebbtől a legcsúnyábbig.

Nekem kb így néz ki:

1. TaeTae (V)

2. Jimin

3. Suga

4. Jungkook

5. Jin

6. RM

7. J-hope



2018. aug. 30. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Na most érzem úgy hogy az emberiség megérett a pusztulásra, gratulálok. Nincs jobb dolgod mint hülye értelmetlen rangsorokat állítani, + kiírni a netre.
2018. aug. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Mind ugyanúgy néz ki, hogyan lehetne rangsorolni kínaiakat?
2018. aug. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Mindegyikőjük helyes, egyáltalán nem kell sorba rakni őket.
2018. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
az mi? nem trollkodom.
2018. szept. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Istenem mennyi hülye egy rakáson a #3-as kivételével

Gondolom kérdező te sem lehetsz nagy ARMY ha már rang sort is állitasz róluk:'')

Ha szereted őket,akkor nem arról van szó hogy egyformán szereted őket és nincs olyan hogy 'csunya' meg 'helyes'?


És hogy válaszoljak is a kérdésedre, számomra mindenki egyenlő és nincs olyan hogy helyes meg csúnya.

2018. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mindegyikőjük helyes!
2018. szept. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha még szimpátiára néznénk... de így... Mindegyikőjük remek, tehetséges, és a személyiségükkel (videók, meg az ilyesmik alapján) sincs semmi probléma. Szerintem ez számít.
2018. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13%

Egyetértek az előttem szólokkal, DE

szerintem simán lehet rangsorolni, mivel úgyis mindenkinek van egy fő kedvence a 7-ből, akit a legjobban szeret. Tehát miért is ne lehetne szimpátia, akár hang alapján sorolni? Más pop bandák tagjait is lehet külső vagy hang alapján felállítani egymás mögé. Senki nem tiltja.


Az én rangsorom szimpátia/hang/külső alapján összevetve:


Taehyung

Jin

Jungkook

Suga

Jimin

RM

J-Hope


Nyugodtan le lehet pontozni.

2018. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én szerintem nem teljesen tisztességes rangsorba szedni őket. nekem van egy biasom (Yoongi), és egy wreckerem (Mochi). innentől kezdve nem állítom őket sorba. egyenlően szeretem a többieket is, és minden tagot támogatok.
2018. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!