Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Sebestyén...

Mi a véleményetek Sebestyén Balázsról?

Figyelt kérdés

Nyilván olyan emberek válaszát várom akik látták valamelyik műsorát a tv-ben, vagy a rádióban hallgatták/hallgatják reggelente. Ami nem tudja ki ő, felesleges ide írnia.

Kíváncsi vagyok..


2018. okt. 20. 15:13
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó arc. Mind a tv-ben vagy a rádióban egyaránt. Ha ő vezet egy műsort, játékot szívesen odakapcsolok. Nekem megnyerő! Miért kérded?
2018. okt. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kedvelem a Morning Showban, Janival meg Ferivel együtt, mind a hárman jó arcok, fel tudják dobni az ember reggelét. Tévéműsorokat nem nézek, így ott nem tudom milyen, de a rádióban bírom.
2018. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért kérdem? Semmi különös, csak kíváncsi voltam :D

Nekem néha nagyon nagyképűnek tűnik, sokszor elég lenézően beszél olyan emberekről akiknek nincs annyi pénze mint neki. Pl a kocsikkal kapcsolatban..

Tv-t én sem nézek, de a reggeli műsort szeretem ettől függetlenül. Köszi nektek!

2018. okt. 20. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó fej, van humora.
2018. okt. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szórakoznék vele.
2021. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon idétlen. A szó jó jelentésében :)
2021. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!