Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek ki a legtehetséges...

Szerintetek ki a legtehetségesebb a BTS-ből?

Figyelt kérdés

Minek gondolod úgy hogy ő lenne? Ki a biasod, miért szereted a bandát, miótta vagy ARMY és ilyesmik érdekelnének:)


Netes trollokból és oltogató kpop gyűlölő emberekből nem kérek,légyszives ha nem szereted, távozz, köszönöm ❤️



2018. okt. 26. 20:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem transzneműek és nem is kínaiak,szerintem illene kicsit utánanézni a dolgoknak mielőtt hozzászólsz valamihez.

Az értelmiségi szinted kb. egyenlő a nullával...

Aki még Kínát és Koreát sem tudja megkülönböztetni az jobb,ha inkább csentben marad.

Majd,ha lesz némi fogalmad az adott témáról csak akkor próbálj véleményt alkotni ! :)

2018. okt. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#9 ha esetleg nem láttad volna, szépen megkértem azt hogy aki nem kedveli őket az ne jöjjön ide osztani az eszét, ők koreaiak, és nem is transzvesztiták, inkább az amerikai fiúkról lehetne ezt állítani,azok hordanak magukon 5 tonna sminket,bokacsizmát és p*csanadrágot, szóval előbb nézz utánna a dolgoknak


Akik pedig védték a fiúkat azoknak hálás köszönet:)

2018. okt. 30. 10:00
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból írom ezt de az viszont tény hogy a kpop meg alapból a koreai fiúk kissé metroszexuálisak újból le írom nem rosszindulatbol sem kötekedésnek nem szánom ezt csupán tény

Ott ez a normális... (de persze a homoszexualitást még mindig elítélik ami elég vicces :D igy külső szemmel nézve aki nem ismeri a kpopot)

2018. okt. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Rip buta homoszexuális 9-es válaszoló.
2018. okt. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Mindegyik tehetséges,olyan nincs,legalább is én nem tudok ranglistát állitani abból ki jobb kinél,mindegyiknek megvannak a maga adottságai,tehetségei


Jint gyönyörű arccal és gyönyörű hanggal áldotta meg a természet,emelett tud gitározni,zongorázni is


Suga nagyon jó dalszövegeket ír,igyekszik,tud zongorázni,tehetséges a rappelésben,de NAGYON,a Seesaw számából kiderült hogy nem is olyan rosszul énekel..


RM szint úgy jó dalszövegeket ír,okos,mindig készen áll a válasz a fejében,jól rappel,nagyon sok az IQ-ja,sokkal több mint a drága kilences válaszolónak akinek csak annyi esze van hogy mindenhova mászkál csak hogy oltogasson,tudod drága,arról hogy mennyire hasznos válaszokat adsz,arról ismerlek fel mindenhol..


Jhope egy valódi remény,kiváló táncos,még az énekhangja is jó,nagyon jól rappel és egy aranyos srác:)


Jimin egy egzotikus táncos,legalább is tud úgy táncolni,emelett mindenhol jeleskedik és tudjuk hogy kiválóan táncol,kis angyali a hangja,napok hosszát tudnám hallgatni,tud gitározni,zongorázni


Taehyungnak valami borzasztóan mély és férfias opera hangja van,IMÁDOM,tud szaxofonozni és zongorázni és ő is jól táncol


Jungkook...a hires multitalented golden maknae,hihetetlenül erős,ha kedve van felkapja bármelyik tagot és csak úgy hordozza,milyen jó már neki xD ♥ emelett szintén mindenben jeleskedik és jó eredményekkel dicsekedhet,ő szerkeszti a videókat a BANGTANTV-re is,nagyon nagyon de NAGYON jól táncol és a hangja...az a rekedtes de egyben ott van az az angyali hang is,hát orgazmust kaphatnék tőle kajak xDDDD♥



szóval csak azt akarom mondani hogy aki real army az nem fog köztük különbséget tenni,nem fog csak 1-2 tagot isteniteni,thank you♥


army forever♥

2018. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én voltam koncertjükön most Párizsban ahol meggyőződtem róla? hog nem tudok biast választani tehetség alapján sem mert mind rohadt tehetséges... Bár Hobi kicsit közelebb áll a szívemhez, de mind elképesztően tehetségesek és ügyesek
2018. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, kérlek adj pontos leírást hogy néznek ki élőben?!😭😭😍 Olyan szerencsés vagy💜
2018. nov. 2. 08:52
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindannyian tehetségesek.de szerintem is Jungkook a tehetségesebb.
2019. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindenki!

De a legjobban JK (előre leszögezném hogy nem ő a kedvencem és soha nem is lesz!)

Szóval ének:Nagyon szép hangja van olyan Bad boyos

Tánc:Basszus minden vonalra oda figyel minden lépésre

Rap:Nyilván ő is Rapper és sok zenébe rappel ami nagyon adja

ápr. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!