Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nézik Herby-t annyian?

Miért nézik Herby-t annyian?

Figyelt kérdés
Aki nem ismerné keressen rá youtube-on. Egy egyértelműen alkesz figura, aki az ott összetarhált pénzből él. Saját bevallása szerint nyugtatókon él. Múltkor feldobta a youtube egy élő közvetítését 200-an nézték ahogy nem csinált semmit, csak ott ült ivott meg nyomta be a frontint. És küldték neki a pénzt. Tényleg ide jutottunk, hogy ezek a sztárok?

2018. nov. 4. 17:29
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
63%

bírom ezeket a kérdéseket. ideokádsz egy 3 soros novellát róla, tehát ezek szerint akkor te is minden lépéséről tudsz, de azt nem tudod, hogy miért nézik az emberek.


hát akkor magadtól is megkérdezhetnéd, hogy te miért ásod bele magad ennyire, ha olyan visszataszító? :D


ez szimplán irígység, mert valójában te is örülnél, ha a semmittevésért vadidegenek küldenék neked a pénzt.

csak te mondjuk félsz a környezeted retorziójától, hogy mit gondolnának rólad, ha te is ezt csinálnád...


ő látod leszarja, évek óta csinálja, sikeresen.

ha érdekel, ha nem, neki nem lesz rosszabb.


molnár krisztián is ugyanez a kategória. ameddig lesz elég b_lfasz, akik küldözgetik a pénzüket ilyeneknek, én azt mondom, megérdemlik.

2018. nov. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Nekem új ez a világ, eddig elkerülték ezek a csatornák a figyelmemet. Most hogy a cég rám sózta a youtube csatornáját beleástam magam, és egyszerűen nem hiszem el hogy míg sokan (pl mi) másfél milliós setuppal felveszünk egy videót azt igényesen megvágjuk stb abból kvázi filléreket keresünk több tízezres megtekintéssel, addig ott vannak ezek a lecsúszott emberkék akik 240p-ben csinálnak élő közvetítést amit néznek százan aztán sokszorosát megkeresik. Nem irigylem a dolgot, engem így is úgy is kifizetnek, csak ez az igénytelenség döbbentett meg hogy valaki ezt támogatja. Azt is meg lehet nézni hogy ezek az ingyenélők milyen körülmények között élnek, ezt szerintem senki nem irigyli, csak furcsa, főleg hogy a rajongó táborukban feltűnően sok fiatal van.
2018. nov. 4. 17:44
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél rosszabb is:

GameVlog Molnár Krisztián

És igen, ide jutottunk.

2018. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

ajánlom ezt a csatornát, látszik hogy milyen aljas

https://www.youtube.com/channel/UCbk_6BnOKMYorplaHp2qmGQ/vid..

2018. nov. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Akkor nézd meg Molnár Krisztiánt ő tényleg a nagy semmit csinálja! Meg néha beégeti magát egyes videókon amin az emberek röhögnek és más videókba összevágnak róla jó megalázásokat ami neki a csatornájának plusz reklám. Ő az igazi példakép a züllött, semmitérő önpusztító életvitelnek!
2018. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
de ő legalább fogyatékos valamennyire
2018. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Na ja ez a Molnár Krisztián egyértelműen értelmileg visszamaradott, meg ha akarna sem tudna dolgozni. Meg Herbyhez képest még minőségi a content azt kell hogy mondjam, mert ő nem arról live-ozik hogy éppen alszik.
2018. nov. 7. 09:20
 8/39 anonim ***** válasza:

Molnár Krisztián általában liveban (b€b@$zos live) leissza magát, majd bealszik a kamera előtt. Mindez 114pben.

Herbyről pedig, a 444nek van egy összefoglaló videója ( [link] ), csak nézd végig, szegény srácnak annyi pszichés baja van, hogy egy könyvet meg lehetne tölteni vele.

2018. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim válasza:
Kövezzetek meg, én néha rákattintok a hülyeségeire. :D Igazi lowlife, semmirekellő alkesz, de nagyritkán baromi szórakoztató valamiért számomra. A "néhát" pedig úgy kell érteni, hogy lehet, hogy eszembe sem jut vagy fél évig, hogy egyáltalán a világon van.
2018. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim válasza:
Üdv 2018-ban
2018. nov. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!