Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek Meghan...

Mi a véleményetek Meghan Markle drámájáról?

Figyelt kérdés

Na,most!Engem nem nagyon érdekelt eddig a királyi család,de amióta ez a Meghan megjelent, azóta egyre inkább érdekel!Persze nem azért mert szeretem,hanem azért hogy be bizonyosodjon amit már az elején tudtam hogy meg fog történi...Amikor elöször megláttam az újságban hogy Harry végre meg házasodik akkor rögtön utána néztem hogy kihez is,és amikor megláttam én már tudtam hogy ebből nem lesznek túl boldog pillanatok a királyi családban!Azért is érdekelt mert azért Meghan mégis csak az első szinesbőrü a királyi családban,szóval...érdekelt és most elmondom hogy mit nem szeretek benne(nem vagyok rasszista):

1.Meghan mindig bakizik.Az egy dolog hogy most még új de attól még nem kéne ennyit,na,meg emiatt sajnálja most mindenki hogy szegény,milyen édes hogy hibázót...meg ilyen nyálas szövegek!Az egy dolog hogy még új,de már a királyi család tagja má vagy 7 hónapja,tudom nem könnyü dolog át állni de azért ki engedet válal azért mégsem...

2.A családja mindig a rossz ő pedig a Szent.Nem lehetséges hogy amitt mondanak róla abban van egy kis igazság?Mármint hogyha már 3 család tagja is ellene van akkor itt valami nagyon nincs rendben,na,meg ott van az anyja aki nekem nagyon nem szimpi(megint mondom nem azért mert színes bőrü,semmi bajom nincs a színes bőrü emberekel!)Azért mert az anyja szerintem most duskálhat a pénzben,meg a hírnévben...

3.Azért elég idős...Azzal még nem is lenne semmi bajom hogyha mondjuk egy ével lenne idősebb,de amikor már Katalinnál is idősebb aki egy 3 gyerekes anyuka az azért már elég probléma,meg már elvált is...Azzal sincs problémám ha valaki újra házasodik,de azért Meg mégis csak a királyi család tagja...

4.Már két ember mondót fel mellete!Én nem hiszek el mindent amit az újságok írnak de azt a Melissát maga a palota írta ki hogy felmondót...A pletykák szerint azért mert már nem bírta elviselni.Hát lehet hogy most naivnak fogtok nézni de én a pletykáknak hiszek!

Tudom hogy minket Magyarországi embereket nem befojásol hogy kit vesz el a brit herceg aki még nem is lesz soha király,de ezt most muszály volt ki adni magamból!Nem rossz indulatbol írtam le amit írtam,ez csak az én rálátásom a dolgokban...


Ui.:Ha,van helyes írási hiba,elnézést!



2018. dec. 12. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Jobban jársz ha nem alakitasz ki véleményt olyan emberekről akikkel sosem találkoztál csak a sajtó fröccsögése okán hallottál róla. Teljesen felesleges időpocsekolas és esélyed sincs megtudni a valóságot szóval feleslegesen lovallod bele magad
2018. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Van helyesírási hiba, nem is kevés, hogy a központozásról már ne is beszéljek, teljesen jól látod.


Na de hogy a kérdésre is válaszoljak.


1. Kiemeled hogy nem vagy rasszista, de csak három helyen említed meg ha jól számolom hogy színes bőrű (amúgy is mintha számítana), holott nem az. Se nem néger, se nem roma, se nem indián, se nem arab, csak jár néha szoláriumba gondolom. Amúgy teljesen átlag amcsi nő.


2. Mindig bakizik. És? Károly herceg is csinált érdekes dolgokat, pedig ő beleszületett a királyi családba, nem külsősként került bele. Meg mi az hogy ő a szent, a családja meg rossz? Talán csak nem tetszik neki hogy mindenben meg van kötve 50 féle előírás által. Tudod, előfordulhat hogy kivételesen, az átlagtól eltérő módon tényleg beleszeretett a hercegbe, és ő csak a pasit akarta párjának, az ezzel járó összes hercehurcát nem.


3. Tényleg rohadt idős valaki 37 évesen, ezt te komolyan gondoltad? Még ha 50 lenne vagy ilyesmi...


Csupa hülyeséget vagy irreleváns dolgot hordtál össze, ezek alapján 10-ből 9 embert lehetne utálni. Amúgy meg a bulvárhírek 80%-a full hülyeség, szóval erről ennyit.


Nekem szimpi nő, szerintem aranyos.

2018. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Második vigyázz, én írtam az első választ és utána privátban mocskolódott velem a kérdező, amiért nem vagyok vele egy színvonalon :D
2018. dec. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs,ha vannak helyesírási hibák én csak félig vagyok magyar...

1.Én nem olyan bakikra gondoltam

mint hogy 5 cm rövidebb a szoknya,mert ez baromság!Én olyanokra gondoltam mint pl. ki engedet válal volt II Erzsébet királynő szülinapján és könyörgöm,kosztüm szoknyát nem veszünk fel harisnya nélkül stb.Ja,és azért hangsújoztam ki néhány helyen hogy félvér mert mégis csak ő az első!

2.Körülbelül tudta mi vár rá hogyha bekerül a királyi családba akkor viselkedjen úgy ahogy kell!Amúgy Harrynek sincs túl sok esze hogy egy Amerikai szinésznöt vész feleségül aki még elvált is,a színészi karrierje alat is mutatót magából ezt-azt...És hogy valódi érzelmek füzük hozzá a herceghez,nos azt nem tudhatjuk,lehet hogy igen lehet hogy nem...

3.Hát hogy ha már Katalinnál is ősösebb aki egy 3 gyerekes anya akkor itt már vannak problémák!

Az első illetve harmadik kommentelönek(mert kettőt is írt ugyan az a személy,ha valaki nem értené) hogy nem mocskolódtam csak normálisan társalogtam,hogy ezt te most mocskolódásnak veszed arról már nem én tehetek.

2018. dec. 20. 21:29
 5/5 anonim válasza:
Jézus Krisztus, ments meg!
2021. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!