Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarországon miért az ilyen...

Magyarországon miért az ilyen Pintér Tibor, Berki Krisztián, Kasza Tibor, Hajdú Péter szintű pasikból lesz celeb? Ezek az ideálok a magyar nőknek?

Figyelt kérdés
Ennyire ízléstelenek?

#magyar #nő #ízléstelen #férfi celeb
2018. dec. 14. 16:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
41%
A celebséggel járó gazdagság és hírnév az, ami a nőket vonzza. Mert azért azt még férfiszemmel is észre lehet venni, hogy egyik sem egy adonisz :D
2018. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim válasza:
100%
Magyarországon bárkiből celebet lehet csinálni, aki vállalja hogy mutogatja magát önként. Berki Krisztián erre az igazi példa.
2018. dec. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
88%
Celebekre (főleg ilyen ripacsokra) az alja rétegnek van igénye max. Köszönjük az általánosítást, legyen szép estéd!
2018. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
93%
A prolik bálványa Majkát kifelejtetted a sorból, kérdező :-/
2018. dec. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül elég nagy, több milliós rétegről beszélünk sajnos. Nekem több egyetemet végzett, női ismerősöm is követi berkit, kaszát instán vagy facebookon.
2018. dec. 14. 17:03
 6/33 anonim ***** válasza:
20%

Hajdúnak azért van egy megjelenése, mindig elegáns, és intelligensen beszél/viselkedik.


A Berki unszimpatikus, Kaszát régen, a Crystal idején bírtam, jó fej volt, manapság azonban Győzikéhez hasonlóan rájatszik a hülyeségre. Pintér Tiborról nem tudok sokat, csak annyit, hogy színész

2018. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Olaszországban miért olyan csávókat sztárolnak, mint Mariano Di Vaio? Itt meg... Majka :D
2018. dec. 14. 17:05
 8/33 anonim ***** válasza:
97%
Mellesleg, ha olvastad volna Dömsödi Gábor könyvét ("Friderikusz és Hajdú serpája voltam"), akkor tudnád, kérdező, hogy amikor Dömsödi megismerte Hajdút, egy abszolút kis senkiként, akkor Hajdú éppen egy ismert Valaki (a könyv nem írja, hogy kicsoda) feleségének a fiatal szeretője volt, tehát ez volt a felkapaszkodásának az első lépcsőfoka.
2018. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
81%
Még valami nem a nők nevébeb nyilatkoztam, pasi vagyok. Azt ők tudják, hogy bejönnek- nekik ezek az emberek vagy sem.
2018. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Hát jó, Hajdúnak legalább egy bgf-es diplomát sikerült összehoznia a többiekkel ellentétben, de azért szuper-intelligensnek nem mondanám
2018. dec. 14. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!