Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Magyarországon miért az ilyen...

Magyarországon miért az ilyen Pintér Tibor, Berki Krisztián, Kasza Tibor, Hajdú Péter szintű pasikból lesz celeb? Ezek az ideálok a magyar nőknek?

Figyelt kérdés
Ennyire ízléstelenek?

#magyar #nő #ízléstelen #férfi celeb
2018. dec. 14. 16:56
1 2 3 4
 31/33 3.14159265357989 ***** válasza:

Hm, nem tudom, szerintem nem azért celebek, mert jól néznek ki vagy intelligensek, vagy ilyesmi. Azért azok, mert 1) azok akarnak lenni és sok mindent bevállalnak; 2) szórakoztatóbbak/érdekesebbek, mint az átlag. (legalábbis egy réteg számára biztosan) Egyébként meg egy bizonyos szintű ismertséggel és szereplésmennyiséggel együtt jár bizonyos mennyiségű pénz is, el tudom képzelni, hogy ez valakinek vonzó.

Nem tudom, pár részletet láttam az ilyen Édes élet szintű műsorokból (őszintén nem értem, miért nézi ezt bárki is, nekem tíz perc is elég riasztó volt), és Berki pl olyan szinten ostobának tűnt benne (nem kizárt, hogy megjátssza, de az is lehet, hogy tényleg ennyi van benne), hogy nekem ez kifejezetten taszítóvá tette. A többieket vagy nem ismerem, vagy nem kifejezetten zavarnak/nem tartom őket nagy számnak. Számomra nem kifejezetten ideálok (feltételezett mesés vagyonukkal együtt sem), valamint nem ismerem őket annyira, hogy mint médiaszemélyiségekről átfogó véleményt tudjak alkotni. De igazából törekvés+kapcsolatok+kisugárzás+szerencse+bevállalósság talán a képlet. És nem feltétlenül a magyar nők ízlésvilágát tükrözi.

2018. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Nem beszélhetek minden magyar nő nevében, de azt elmondhatom, hogy számomra egyikük sem ideál. Hajdú Péter és Berki Krisztián médiában való szereplését a mai napig nem értem, fogalmam sincs mi olyat tettek le az asztalra, amivel kiérdemelték ezt a fene nagy hírnevet.


Kasza Tibi a Crystal idején teljesen normális volt, anno nagyon kedveltem. Valamilyen szinten azt a mai napig becsülöm benne, hogy - Hajdúval és Berkivel ellentétben - amit elért, azt tényleg saját erejéből tette. Viszont egy idő után sajnos átesett a ló túloldalára, és a pénzért meg a hírnévért teljesen eladta magát.


Pintér Tibor ugyanez pepitában. Ha nem celebeskedne a médiában, és nem hordana össze minden hülyeséget azért, hogy a címlapokra kerüljön, akkor egy teljesen normális színész is lehetett volna belőle.

2018. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Mert a magyar férfiaknak ki az ideál? Az az affektáló Kulcsár Edina csak mert egykoron szép volt? Vagy a Kárpáti Rebeka aki szintén állandóan nyüszög és színésznek is csapni való.Az a nagy különbség hogy a híres férfiak nem sminkelik magukat, a nagy celeb magyar nők ha szembe jönnének az utcán smink nélkül fel sem ismernéd őket ezért őket nem ciki vonzónak találni 😂
2018. dec. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!