Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért nem képes felnőni Szabyest?

Miért nem képes felnőni Szabyest?

Figyelt kérdés

Arról a srácról van szó, aki IPhone-okat darált/panírozott, kiposztolt egy olyan képet amin több millió forinttal pózol és benne volt azokban a minősíthetetlenül szörnyű Fanta reklámokban.


Mindennek már 1-2 éve, és azt hinné az ember, hogy tanult az esetekből, de még mindig ugyanott tart: továbbra is minden őt ért kritikát ignorál, tölti fel az igénytelen, szponzorált termékekkel telerakott videóit YT-re, gyártja a középszerű, nyálas zeneszámokat, amikkel koncertezni is jár, és "karriernek" nevezi az igénytelen gyártmányai tömegét.

Úgy viselkedik, mintha világhírű sztár lenne, miközben közutálat és közröhej tárgya.

26 éves felnőtt férfiként úgy néz ki, mintha 18 éves lenne, és úgy viselkedik, mint egy éretlen, sértődékeny 16 éves. Soha nem fog már felnőni? Végleg leragadt egy hisztis tini szintjén?



2019. febr. 2. 19:35
 1/9 anonim válasza:
100%
Mert a célközönség a 11-12 évesek. Nekik ez izgalmas mert uristen megmerte csinálni?! Amíg van rajongótábor addig az összes többit lesz@rja.
2019. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első tökéletesen leírta...(amúgy ennek is volt valami botránya nem? p@cs@s képeket küldött a rajongóinak azt hiszem)
2019. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A jelen és jövő nézői bázisát a kisgyerekek adják, és erre rájöttek a "videósok" is. Pont emiatt lett trend a trash tartalom, a clickbait cím, a videó előnézeti képén a csodálkozó arc meg a fej fogása, mert ezek húzzák be a kíváncsi gyerekeket nézőnek. És az ő szintjüknek megfelelő tartalom kimerül abban amit ez a srák is csinál.
2019. febr. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De tényleg nem zavarja, hogy a rajongói tábora 10-12 éves kislányokból áll? Teljesen meg van elégedve saját magával, amíg kisgyerekek sikongatnak a koncertjein, miközben ignorálja a tényt, hogy a kamaszkorú és felnőtt emberek már csak a fejüket fogják azon, amit csinál?

Nem veszi észre, hogy az általa gyártott zenék egyáltalán nem minőségiek/maradandók? Miért bohóckodik éretlen kiskamasz módjára a nulla tartalommal rendelkező videóiban?

Közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz, nem veszi észre végre, hogy ez a viselkedés max. 18 éves korban lenne megengedett? Mikor fog tükörbe nézni?

2019. febr. 2. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki ez a megélhetési forrása, a munkája. Ezen pedig nincs mit moralizálni, mert pénzért bármit meg lehet csinálni ami egy embernek belefér. Ha neki ez az ára hogy énekes celeb legyen, akkor ezt fogja csinálni.
2019. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a kereslet-kínálat törvénye alapján, amíg erre van igény és üzletileg működik, addig megéri neki csinálnia, így csinálni fogja. a legtöbb bulvár, popzenei és egyéb könnyed műfajban alkotót hasonló vádak szokták érni különféle szinteken. szerinted a gyerekfilmek zeneszerzőiről hogyan vélekednek a nagy komoly, drámai művek szerzői - és vajon kik keresnek vele jobban?


ha neki ennyi elég, akkor meg fog rekedni ezen a szinten és sosem fog tovább lépni. mivel folyamatos megerősítést kap tekintélyes követőtáborától is, meg a szponzoroktól is, így sosem fog rákényszerülni, hogy ebből kilépjen és tovább fejlődjön. kérdés, hogy a szűkebb környezete (család, barátok) mennyire képesek továbbfejlődésre ösztönözni és elérni, hogy felnőjön, többet akarjon, tovább lépjen. vagy ők is csak megerősítik, hogy jól csinálja és szüretelje csak minél tovább az elért eredményeit.

sok bulvár sztár egyébként pontosan tudja, hogy csak egy szerepet játszik és szórakoztatja a népet, de a való életében egészen más, mint amilyennek a közönségnek mutatja magát. ismerek olyan celebeket, akikkel tök méyen és értelmesen is el lehet beszélgetni 4 szem közt. aztán amikor el kezd forog a kamera, rögtön megy a mindenki által ismert műbalhé, ami a nézettséget hozza, a bevételt pörgeti. kifelé azt mutatják, ami eladható és amiért csilingel a kassza...


ha esetleg okos, akkor vagy elkezd kísérletezni mással is és felfuttatja, vagy más módon, más brandként kezd el valami komolyabbat felépíteni. a kérdés az, hogy mennyire érik be.


én egyébként Szabyest nem ismerem, nem követem a munkásságát, véleményem sincs róla. nekem az pl. bejön, amit Magyarósi Csaba csinál, szerintem ő értékes és értelmes tartalmat gyárt, miközben ugyanúgy meg tud belőle élni - bár őt és a stílusát is sokan kritizálják.

2019. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én miatta szoktam le a fantáról. Nem bírom azt a ratyi gyereket.
2019. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7-es megértem a megközelítésed, én is sok mindennel voltam már így. viszont ha egy híresség alkalmazása, vagy bármilyen egyéb marketing/fejlesztési lépés összességében több hasznot hoz, mint ammennyi kárt okoz, akkor az sikeres és használni fogják. valószínűleg ez a helyzet Szabyesttel is. lehet, hogy x ember elpártol miatta a márkától, de ha ezzel együtt is behúz még x+y új embert, akkor megéri vele hirdetni.


szerintem egyébként pont ugyanolyan hülyeség egy általad kedvelt dologtól egy ember miatt elpártolnod, mint valamit, amit amúgy nem szeretsz egy ember miatt megkedvelni...

2019. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na jo a masik dolog az volt hogy sehol sincs mar csak olyan fanta ami felig cukros felig edesitos....

Komolyan a sima light fanta ihatobb lett mint a hagyomanyos es annak utoize sincs. De alig szoktam inni mar igy a ket dolog miatt.

2019. febr. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!