Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mr. Busta Rapfater vagy AK26...

Mr. Busta Rapfater vagy AK26 a bűnös a szétválásban?

Figyelt kérdés

Azon filkózom már jó egy ideje, hogy ennek miért kellett így véget lennie.


Busta miért pofozta le Hiro-t, miért nem lehetett büszke rájuk, hogy igen öcsém felhoztalak titeket a csúcsra de bírlak titeket és ezért, mellettetek vagyok.


A legjobb zenék szinte akkor születtek, mikor Busta ott volt az Ak26 melett, most is alakulgat de nem a legjobb.


Farkasok a pénzembe estél bele, Ak26 szegények fegyvere stb.



Most nézd meg az új farkasok csapatot csúpa retkes haszonleső c. busta körül akik nem érdemlik meg a helyüket a csapatban.



AK26 meg halodkló félben van, pont úgy mint az új farkasok formáció.


Hiro alakítja saját karierjét és én bírom is de a régi is hiányzik valamilyen szinten. Giajjeno meg a Mateo zenéjét inkább nem minősítem, szerintem a Balsors volt az utolsó száma ami szívből szólt.


Szerintetek?



2019. ápr. 7. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Fú, hát figyelj, nekem halvány gőzöm sincs, hogy miről beszélsz, és őszintén szólva, büszke is vagyok rá. Busta neve talán mond még valamit, de a többi nekem ismeretlen.
2019. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Én azon csodálkozok, hogy Busta mellett még van valaki...

Nagyon gáz az az ember....

2019. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Na igen a Mateo nagyon rossz. Orom, boldogsag az ha egy gyerek szuletik de ez nem tartozik masokra.

Imadtam mr bustat, az rtmet, lany lettemre! Elsok kozott voltam aki mr busta legelso polojat megrendelte. Citromailen kellett, weblap sem volt es oda irtam kerhetek autogrammot? Megjott a polo es ott volt rajta :) mai napig megvan!

Ak26 regen jo volt, most meg divatmajmok lettek. Hiro meg talan vicces de a tesoja..

Jobb lenne ha az rtm tagjai lennenek es awfull is

2019. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem pártoltame Bustától, mert nélküle soha nem lett volna AK26 a toppon.
2019. ápr. 7. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Abban nagyon igazad van, hogy jók voltak együtt. Mostani zenékben Busta se remekel. Régen ő is jobb volt és az Ak is.

De nem tudjuk mi az igazság. Azt tudjuk amit ők nekünk előadnak.

2019. ápr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Habár az sem véletlen szerintem hogy mindenki lelép Busta mellől.
2019. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Én úgy tudom, hogy Busta az összes pénzt, amit az ak miatt kapott zsebre tette, semmit nem adott nekik ahhoz, hogy zenét, klippet csináljanak, Giaj a rap mellett kellett hogy dolgozzon pénzért. Benne voltak a kiadójában de nem futtata őket ténylegesen fel, csak ő kaszálta be a pénzt és sikert.

nem véletlen megy el mindenki busta mellől. Azért áll bele mindenkibe (pl. Missh, Essemm, BSW) mert a zenéi miatt nem figyelnek rá, csak a vitái miatt.

2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
61%
Ak26 elszállt, olyanokat mondanak, hogy nem feat-elnek kisebb nézettségű előadókkal... Szégyenek. Busta meg azóta is felkarolja a névtelen embereket... Szóval, RTM a sírig!
2019. ápr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jaj, ne izéljetek már ezen az AK26-témán!


AK volt, AK van és AK lesz! A temetésemen is AK26 fog szólni! Imádom őket nő létemre; és nem lettek divatmajmok, ahogy Missh, HRflow a BSW és a többiek se, ugyanolyan szuperek!!!


Az a Pixa gyerek viszont már tényleg elhúzhatna a Pixába! XD De tényleg, nem vicc! Sótlan sz r, nincs hangja még a rappeléshez se, mindig bamba képet vág, kövér disznó egy szanaszéjjel álló szénakazallal a fején; és hiába próbálja a vagányt meg a menő csávót adni, nem lesz több tőle!


Persze kinek mi, valakinek Hiro, valakinek Pixa, valakinek egyik se jó, mindkettőt utálja. Kinek a pap, kinek a papné. Vagy a paplan.



20/nő

2019. aug. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!