Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mennyire hiteles...

Szerintetek mennyire hiteles a Leaving Neverland dokumentum film?

Figyelt kérdés

Nem régiben néztem meg pár egy kissé szkeptikusan álltam hozzá mivel nagy Michael Jackson rajongó vagyok már annak idején 2005 - Ben se hittem le hogy pedofil lenne most sem. Szimplán csak kiváncsi voltam magára a dokumentum filmre.

Elsőre se tűnt hitelesnek mivel mellette semmi elébe viszont rengeteg bizonyíték van. Mint például az állomás épület ami az állítólagos molesztálás idején nem is létezet mire el készült addigra az áldozat 17 éves lett és mint a kettő azt állítja hogy 14 éves koruktól fogva meg szűntek a molesztálások. Lehetséges hogy én vagyok naiv de nem tudom ezeket a vádakat el hinni.Véleményem szerint mind a kettő hazudik.

Németek mi a véleményetek róla ?



2019. ápr. 23. 07:56
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
52%

@ 20:31


Miért akarnám elhinni? Nekem teljesen mind egy hogy igazak-e ellene a vádak vagy nem. Nem fogom attól kisebb vagy nagyobb sztárnak gondolni. De a rajongókon nagyon érezni azt a fanatikus szektás viselkedést, ahogy próbálják megvédeni a Michael Jackson-ról alkotott "istenképüket", mert ha kiderülne hogy a vádak igazak, az teljesen megingatná az addigi MJ fanatizmusukat.

2019. ápr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
47%

10: Akik szülői nyomásra kamuztak, azok még gyerekek voltak. És egy gyerek befolyásolható. Két szereplőnk viszont felnőtt, családos ember, negyven körül. Szerinted nem kell számolniuk avval, hogy az általuk elmondottak milyen hatással lesznek a feleségükkel, gyerekeikkel, rokonokkal és barátokkal való kapcsolataikra? Legyintenek az egészre, mert a pénz a fontos? Beláthatod, hogy ez egy orbitális zagyvaság.

Mellesleg a poszttraumás stressz többféleképpen lefolyhat az emberben. Akár évtizedekig elfolytott negatív élmények is előjöhetnek hirtelen. Magamon is tapasztalom, bár nekem megrontásban hálistennek nem volt részem.

2019. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
52%
11: Ez a röhejes, hogy semmi konkrét érvet nem tudnak felhozni. A védelmi beszédük lényege, hogy Michael nem lehetett pedofil, mert kiváló zenész volt. Ez egy vicc. Hány tehetséges hírességről derülnek ki durva dolgok? Én például nagy metálrajongó vagyok, a Judas Priest is egyik kedvencem, de Dave Holland az én szememben egy ferdehajlamú volt, akiért túl nagy könnyet nem hullajtottam, mikor egy éve meghalt. Hiába ő dobolt a zenekar fénykorát jelentő lemezeken. Tudni kell határt húzni a rajongás és az elvakult bálványozás között.
2019. ápr. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük tisztába, nem kis pénzről van szó. Dollár milliárdra perlik a hagyatékkezelőt, most fellebbezés alatt áll az ügy. Nemhogy konkrétumot, de nevetséges hazugságokkal álltak elő a per alatt. Kicsit utána kéne olvasni és nem a rajongókat szídni. Egy nem rajongó, dés, objektívan tájékozodó.
2019. ápr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Kedves 12 és 13 lehetséges hogy felnőtt emberek a másik kettő pedig Kisgyerek volt de a két kisgyermek hazugságainak a hátereben is csak a pénz állt és az önzőség ami miatt meg aláztak egy ártatlan embert. Attól meg hogy felnőtt emberek nem hazudhatnak pénzét ? oké hogy bele lehet gondolni a barátaik illetve családjuk helyzetébe de ők teljes mértékben abba vannak hogy pert nyernek. Ami nevetséges 10 év utàn.

Konkrét bizonyítékok vannak arra hogy Michael Jackson ártatlan te miről beszélsz ? senki nem mondta hogy azért valaki nem lehet pedofil mert jó énekes és nem hiszem hogy ezeket hozták fel a védelme nevében .

Például ott van kedves Jimmy Safechuck elszólása hogy molesztálta neverlend minden híres helyén többek között az vasútállomás épületében is. Amivel egyébként csak egy hiba van hogy nem is állt még akkor hiszen hivatalos dokumentumok támaszák alá hogy 1993 bán irtàk alá a tervrajzok az és 1994-Ben készült el. a következő hiba pedig szintén ehez kapcsolódik mind a két úr vád eskü alatt valót hogy 14 éves korukra abba maradt a molesztálás mire elkészült az állomás épület ahol állítólag molesztálta addigra már 16 éves vol a kedves Jimmy.

Illetve az is valószínű hogy akkoriban már nem is lakott neverlandon mivel feleségül vette Lisa Marie Presley-t és együtt is éltek.

Szerintetek mik ezek ha nem bizonyítékok ??? Az építkezésről a dokumentum nem hazudik mivel hivatalosan le lett pecsételve a házasági szerződés megint nem. A vádesküt pedig az magyarázza hogy hazudtak mind a ketten. Illetve az állomás épület a lehető lég nagyobb bizonyíték meg az évszámok.

Ugyan már semmi közzé ennek a posztraumás streszhez.Kétszer volt lehetőségük mind a kétszer azt valottàk szintén eskü állat hogy semmi nem történt ugyan már milyen véletlen hogy pont most sikerült feldolgozni a halála után tíz évvel.Illetve a szülők viselkedés is gyanús. Mind meg nekem hogy lehet az hogy nem vettek észre semmit nekem már az gyanus lett volna ha eggy idegen férfi egy szobában alszik a fiammal engem meg át helyeznek egy emelettel lejjebb. Ki az a hülye szülő aki egy idegen férfival ott hagya a 7 éves fiát. Attól hogy tudta hogy ő Michael Jackson attól meg nem ismerte valójában milyen ember is lehet . És akkor szerintetek ez nem gyanús ugyan már😂😂

2019. ápr. 29. 20:40
 16/28 anonim ***** válasza:
15: De még mindig nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy mégis ki az, aki szexuális megrontást hazudna, csak azért, hogy nagy összegű pénzt kapjon? Neked lenne olyan mérték, amennyiért megcsinálnád?
2019. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Jordy Chandler miért hazudta? Wade Robson és James Safechuck ugyan ezért .

Nem mindenki gondolkodik úgy hogy te meg én hodd van olyan hog a pénzért mindent

2019. máj. 19. 21:20
 18/28 anonim ***** válasza:
17: Mert ő gyerek volt, és befolyásolták a szűlők. És gyerekként nem tudta felmérni az állítása mellékkövetkezményeit. De egyszer ezt már leírtam.
2019. máj. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Lehet hogy gyerek volt ezt alá írom visszont vade Robson 3 x is ki állt Michael mellet és abból csak kétszer volt gyerek a 3. Nál 25 éves volt ha tényleg meg erőszakolta vagy molesztálta akkor mi a frankért állt ki mellette meg felnőt férfi ként is hiszen akkor elvileg már tudatában volt annak hogy mi történt vele ? Semmi logika sincs a csávó mondandójábam. Meg egyébként a szülők részéről is van pár meg jegyzés a filmben ami elege gyanús nekem. Mint például amikor 3. Kara mentek los Angelesbe Michael után és akkor a Wade anya meg jegyezte hog nem hívott nekik taszít és nem fizet-e ki a hotelt és ezzel arra következtet hogy már nem akar barátkozni a fiával . A szülők se a gyerekeik állmát nézték mint ahogyan el mondjak le lehet olvasni mind a két nőről hogy csak a pénzt láttak az egészben. Ha meg tényleg meg erőszakolta akkor nem 30 év utánkel vádaskodik hanem akkor kellet volna.

Rengetegszer tartottak nála házkutatást abból 2 x az FBI is volt kint neverlanden és mindig fel mentetek és ez nem véletlen mivel ártatlan volt. Egyszer nem találtak rá konkrét bizonyítékot hogy valóban pedofil lett volna . Ha pedig tényleg az akkor ismerve az amerikai törvényeket nincs az a pénz ami meg mentette volna a börtöntől.

2019. máj. 22. 18:52
 20/28 anonim ***** válasza:
Tehát, mert az FBI nem talált a kutatásnál semmit, akkor tuti ártatlan. Mert a történelem folyamán eddig nem voltak gyanúsítottak, akik kiválóan el tudták rejteni a bizonyítékokat. Ugye te sem gondolod ezt komolyan?
2019. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!