Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez mennyire befolyásolja a...

Ez mennyire befolyásolja a hírnevet?

Figyelt kérdés

Megfogalmazódott bennem egy kérdés.

Adott egy zenekar, nulláról a csúcsra jutottak.

Rengeteg rajongó rajong az adott bandáért.

Az adott banda már vagy 5-6 éve ugyanolyan híresek.

Ha pl a banda egyik férfi tagja megnősül, aztán pl még egy banda tag... ez mennyire befolyásolja a népszerűségüket?

Hisz rengeteg lány rajong az adott bandáért, a legtöbb lány féltékeny lenne nem? Így gondolom veszítenek a rajongókból nem?


Ez annyira szomorú :( hisz a zenész is egy ember, de ha annyira népszerű a csajok rajonganak érte, akkor vajon mit érezhet egy lány aki már-már a szerelemhez hasonlóan rajong érte :( ha csak úgy a tv-ben/neten tudja meg, hogy megnősül?

Az egyik barátnőm odáig van egy rock bandáért. Megtudta, hogy megnősült az egyik tag, azóta nem is hallgatja őket XD


Volt olyan aki otthagyta a bandát mert megnősült, és ez is olyan lehangoló.

Szerintetek ez zavaró? Ti mennyire lennének úgymond "féltékenyek"?



2019. máj. 16. 01:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Rajongója vagyok pár előadó zenéjének, de nem nekik. Nem érdekel a magánéletük, ezért nem olvasok bulvárt se.
2019. máj. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semennyire. Egy zenekart a zenéje miatt hallgatok. Értelmes barátnőd lehet.
2019. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

most akkor egy zenekar hírneve vagy a zenész hírneve a kérdés?

bár én lány vagyok, és rengeteg fiú-férfi bandát hallgatok, nem a kinézetük, közösségi médiából leszürt személyiségük miatt imádom őket, hanem a ZENÉJÜK miatt. És ezzel szerintem nem csak én vagyok így.


Viszont van egy ismerősöm aki "szerelmes" egy énekesbe, az az énekes évek óta házas, és mégsem ábrándult ki a bandából, ugyanúgy nyálcsorgatva nézi őket koncikon...


Nyilván több ilyen elvetemült szerelmes-rajongó van, mint a barinőd, de nem hiszem, hogy összességében egy házasság sokat ront a banda hírnevén. Aki szereti a zenéjüket, az ezután is szeretni fogja.

2019. máj. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze én is tudom, hogy a zenéjük a fontos. Hisz az első ami megfog az a zene, és utána jön a "hű de helyes az a srác".

Az én városomban is van egy kezdetleges zenekar, jóban vagyok velük,igazából ők hozták fel ez a témát.

De azért mégis, vannak olyan rajongók akik úgymond "szerelmesen" rajonganak értük, néhány "olyan" lány nem csak a zenéjük miatt kedvelnek egy bizony bandát.


Én nem vagyok olyan lány... van egy banda, ha egy turnéjuk van és az én városomban is fellépnek, akkor én megyek, hisz gyönyörű a zenéjük.

Mivel ők nem igazán szerepelnek a tv-ben és én a neten nem igazán követem őket(csak a zenéjüket), így nem volt honnan tudjam, hogy mi történt.

A barátnőm írt nekem és küldött egy linket, hogy xy megnősült xy-al, persze lesokkoltam, de azért nem kezdtem el utálni őket. Hisz én hű rajongó vagyok, 9 éve ismerem őket.


De azért nem hiszem, hogy olyan jó fényt vetne a bandára, ha megnősülnének a férfi-női tagok, hisz kockázatos- a banda jövője vagy házassága fogja megszívni nem? Így most vagy rosszul vagy jól jönnek ki az egész felfordulásból..

2019. máj. 16. 11:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért? Éljenek örökre egyedül csak mert a rajongók szerelmesek beléjük és reménykednek, hogy ők lesznek a kiválasztottak? :D Ez hülyeség. Szerintem ez amúgy is egy adott korosztálynak "probléma". Ha felnő az ember rájön, hogy ez nem így működik. Koncertekre járok magyar és külföldi szinten egyaránt. Van/volt "plátói szerelmem", de sose fordult meg nálam, hogy azért ne hallgassak egy zenekart, mert megnősül valaki.
2019. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tudom :D hisz ők is csak emberke, joguk van élni a saját kis életüket.

De én igazából a hírnév miatt aggódom, hisz mi lesz, ha eladásilag veszítenek. Ha pl a banda bukásához vezet? Akkor az a bizonyos házasság lesz az oka?!

Ha én pl egy híres banda tagja lennék, én a házasság dologgal, kicsit vissza vennék, ha nem is akkor megpróbálnám titokban tartani, ha a banda érdeket nézem.

2019. máj. 16. 13:09
 7/10 anonim ***** válasza:

Jézusom... Már elmondtuk, de tessék itt van egyszerűen is: Ha a banda bukik, akkor az NEM egy házasság miatt lesz... (kivéve ha valami hozzá kötődő botrány miatt történik)

De általánosan az egyik nem következik a másikból...

2019. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Te se vagy értelmesebb a barátnődnél. NEM fog azért megbukni egy banda, csak mert megházasodnak.
2019. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg a barátnődnek, hogy ez gyerekes viselkedés, és forduljon egy kicsit a komolyzenék felé is, az is - sőt, sokkal inkább - szép, hallgatható zene, és ott minden zenekari tagnak van felesége, ezt el kell fogadni. :)

Hallgassátok meg Beethoven IX. szimfóniájából az Örömódát - magyar gyerekek éneklik - ez lett az Európai Unió "himnusza" is.

https://www.youtube.com/watch?v=R6bhnEG35fo


vagy ezt: vagy Verdi Nabuccójából a Rabszolgák kórusát:

https://www.youtube.com/watch?v=OrPKyqs13Fw

2019. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 annaszabo1111 válasza:
Nekem rengeteg híres ember tetszik, de tudom, hogy úgysem kapom meg őt, így elfogadom, és ugyan úgy imádom. Nem befolyásolja.
2019. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!