Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti milyennek tartjátok Thevr...

Ti milyennek tartjátok Thevr Pistit?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szeretem szerintem jó videós
2019. máj. 22. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Atom cringe az egész Thevr csatorna.

Nem is igazán értem hogy valaki 14 éves kor felett hogy képes nézni.

2019. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
I betűvel kezdődik diótával végződik.
2019. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Számomra idegesítő a stílusa a folytonos káromkodásaival és az indokolatlan ordibálásaival. Sajnos a tizenéveseknek ez jobban eladható, így Pisti sokkal többet van jelen és úgymond "elnyomja" Janit, aki lényegében már csak vágja azt a pár videót ami nem stream, meg egyszer-egyszer ő mutat be egy terméket a tech csatornán.
2019. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Láttam a metro végigjátszásából sokat.

Na az borzalmas volt.

Szart a játékra, szart a sztorira, sokszor a chat et olvasgatta aztán meg egyértelmű dolgokat nem értett emiatt...

katasztrófa.

2019. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Megnéztem a pokoli szomszédok című két részes videóját, annak aki nem ismerné, röviden, 100%-ra akarta teljesíteni az egész játékot, ehhez pedig kell egy bizonyos logikai készség, hogy rájöjj, hogy melyik csínyt mikor kell elsütni (hogy meglegyen a 100%).


Ahelyett, hogy kicsit gondolkodott volna csinálta, mint egy gép, ész nélkül.

Úgy sikerült neki teljesíteni 100%-ra a pályákat, hogy a chat-en leírták a helyes sorrendet.

Elég visszatetsző volt, nem használta egyáltalán az agyát, nem gondolkodott, így a végén már felgyorsítva (2x-es sebességgel) néztem a videót, mert annyira idegesítő volt, hogy csak azért sem gondolkodik, hanem várja a megoldást a chat-en.


A többi videókból is néztem részleteket (egy barátom szerint nagyon jók).

Elég nagy csalódás volt, szerintem borzalmasak a videóik, el sem tudok képzelni ki az aki ilyen videókért rajong, ki az akinek bejön Pisti káromkodása, kiabálása, "rage-elése" és Jani bárgyú, béna és fájdalmasan idegesítő asszisztálása ezekhez.

Gondolom 16 év alatt, általános iskolában, esetleg alsó tagozatban biztos népszerűek a számítógépes játékok, a káromkodás és a kiabálás, ezzel pedig nagy nézőközönségük van, mert már az óvodásoknak is okos telefonjuk (és táblagépük) van (ami vagy jó vagy nem).


De az előttem íróknak igazuk van, akinek van egy alapvető IQ-ja és elmúlt 15-16 éves az átlátja mennyire színvonaltalan, buta a tartalom és nem fog neki tetszeni az, hogy egy felnőtt ordít és káromkodik, miközben egy játékkal játszik, a másik felnőtt meg ehhez asszisztál, nevet rajta és semmitmondóan kommentálja a káromkodást, így nem fogja nézni.


Azért nem a világvége ha valaki őket nézi, van ennél rosszabb is, bőven.

2019. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy a másik srác miért videózik még vele. Ő is egy totál középszerű érdektelen videós, de legalább valami tényleges kontentet tud gyártani, nem csak kreténkedő visítozó reakciós meg gameplay videókat.
2019. jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pisti a TheVR csatornan egy bunko, elviselhetetlen, hangos, hisztis, fonokoskodo, "kihaennem" karaktert jatszik el. Eleg megnezni egyetlen videot is hogy ezt lassuk. Mindig o akar a kozeppontban lenni, Streamek, Podcastok, Happy Hourba csak szinte o beszel, A csoportos streameken csak az o kepet latni, holott Jani sokkal jobban CODozik, A social media posztokon is szinte csak o van, egyszoval minden hol csak ot latni, a masik 3 VR-ost szerintem a beosztottjainak tekinti, akik felett fonokoskodik is. Utalatosnak talalom, mert legalabb Janival egy szinten van, ugyanis Janiektol indult a TheVR, kituja mi lett volna ha Jani nem egyez bele, erre Pisti ugyanugy elnyomja Janit is.


Ezek mellett a maganeletben lehet hogy egy jofej faszi, de erosen ketlem, ugyanis mivel sokat elozik, elobb utobb elotor az igazi enje a streameken is.

2021. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy totál tévedek, de így a leírásokból nekem az jön le, hogy a Pisti csinálja a majomkodást, Jani meg sokkal kevesebb energiából gazdagszik szépen a háttérben.

Ami szerintem okos dolog, egyszerű üzleti döntés.

Mást nem tudok elképzelni mi erre a magyarázat, hogy egy kvázi full egyoldalú csapat menjen így töretlenül. Ennyire senki se gyík ilyen szinten.

2021. dec. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Undorító a mai társadalom! Megnyitottam a kérdést és csak azt lehet olvasni hogy szar a tartalmuk meg hogy nincs semmi sajátosságuk, eszük, stb. Nem értem miért kell szidni őket azért mert sikeresebbek mint mások! Szerintem tegyetek valamit a siker érdekében "kedves" válaszolók, ha pedig lusta idióták vagytok akkor így jártatok. Ne azzal tűnjetek ki hogy másokat szidtok azért mert sikeresek!
2023. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Szóval most akkor az a bajod, hogy valakinek nem tetszik az ami neked és ne szidja senki, de te szidsz itt másokat?


Szóval a válaszolók ne tegyék, de te szidhatsz akit akarsz?...

2023. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!