Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak szerintem bunkó és...

Csak szerintem bunkó és primitív Sebestyén Balázs?

Figyelt kérdés

Amióta megszűnt a Music FM, Balázsék műsorára kapcsolnak a kollégák minden nap.

Nekem viszont elviselhetetlenek mind a hárman, de főleg Sebestyén Balázs.

Vihognak, nagyképűsködnek, mint a tinisrácok, de semmi nem igazán értem, mire fel ez magabiztosság, mert totál átlagos műveltségű embernek tűnnek.


Ma például vmi Zoli bácsin heherésztek, akkor fogalmam sincs, hogy kicsoda, de így Balázsék elmondása alapján egy egyszerű, jó szándékú ember lehet, aki főzős videókat készít, és most rajta gúnyolódnak.


Lehet, hogy én vagyok túlérzékeny, de nem értem, hogyan lehet igény egy ennyire primitív, idétlen emberre. komolyan olyanok mind a hárman, mint én 13 évesen...



2019. jún. 5. 09:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
21%
Semmilyen rajongás nincs bennem iránta, csak nem irigykedem rá, nekem ettől nem lesz jobb.
2019. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

a klasszikus bullshit:


kritizálsz egy közszereplőt = irigy vagy rá

2019. jún. 17. 10:42
 23/30 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is bunkó és meglehetősen buta, műveletlen is.

Arrogánsan mond ritka nagy baromságokat.


Balázs olyan, mint az átlag ember, ezért népszerű.

2019. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ez az ember, hogy lenne már primitív, bunkó, és buta? Gondolkozzatok már el! [link]
2019. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

24


Nézd meg a szerelmed régi VIVA-s videóit, egy igazi mocskos görény a Balázska.

2019. okt. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
69%
Láttam már azt a 20 éves videót, kit érdekel, hogy mit csinált régen?
2019. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Az ember nem változik. Nyilván amikor tudja, hogy veszi a kamera, és le is adják majd, akkor megjátssza magát.
2019. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Te voltál a kövér lány? Sajnálom, de ideje lenne már ezen túllépned!
2019. okt. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
9%
Az az ember akkor suttyó, amikor kell. Nagyon jól tudja, hogy melyik közönség vevő rá. Az, amelyik a mónika showt is viccesnek találja.
2019. okt. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
56%

Ez a Sebestyén Balázska olyan, mint egy magát jópofának gondoló tini srác. 1 fokkal talán értelmesebb az átlag prolinál, de messze nem olyan értelmes, mint azt gondolja magáról.


az meg nagyon igaz, amit az egyik válaszoló írt:

Minnél butább, alpáribb a műsoruk, annál több ember tud velük azonosulni. Az értelmesebbje nem.”


nem akarok bunkó lenni, de itt a válaszokon is látszik, h milyen emberek rajonganak értük.



sajnos nálunk munkahelyen szól a műsoruk, így kénytelen vagyok hallgatni a műsorukat.


„Olyan érdekes, hogy mindenki le tudja írni, miért "nem hallgatja" őket reggelente, de még idézni is tudnak tőlük, szánalmas egy kicsit”


te észkombájn, feltételezem, sokan a munkahelyükön kénytelenek hallgatni, illetve ha vmiről véleményt szeretnél mondani, nem árt, ha belehallgatsz/belenézel párszor.

2020. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!