Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Monoki Lehet miért ilyen...

Monoki Lehet miért ilyen tapintatlan néha?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti is megfigyeltètek-e már, de sokszor olya kérdez, amit szemmel láthatóan nem akarnak elmondani a versenyzők. Pl. Dorci és Patrik kapcsolata, Peti és a konfliktusok. Ha a versenyző meg nemet vagy kitérő választ ad csak azért is addig kérdez, amíg ki nem szedi belőlük. Szerintem már néha kicsit túlzásba esik és nem kéne ennyire erőltetni azt, amit nem akar valamelyik versenyző mindenki előtt elárulni vagy szimplán magánügy.

2022. jan. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Magasról leszarja ő hogy kinek milyen kapcsolata van a másikkal de ezért fizetik.

Az exatlon elsősorban egy valóságshow ezt ne feledd. Az események megrendezettek

2022. jan. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
25%
én egyáltalán nem érzem megrendezettnek
2022. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem nézem az Exatlont, de ez a csávó korábban több mint 10 évig vezettea PL magazint a Digi sporton.

az évek alatt sikerült nekik (Bánkival és Saleccal) egy showműsorrá silányítani a műsort, ezért egy idő után nem is néztem: idétlenkedés, bunkó beszólások, egymás heccelése. A legalja az volt, amikor megszívatták egy focibloggert élő adásban.

tehát nagy eséllyel ez a Monoki az életben is pont olyan buta beképzelt h_lyegyerek, mint a képernyőn.

2022. jan. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!