Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lehetséges, hogy Szandika nem...

Lehetséges, hogy Szandika nem is olyan ostoba, mint amilyennek most gondolják sokan?

Figyelt kérdés

Hozzáteszem,most először teszek fel VV4-gyel kapcsolatos kérdést,és nem érdekelnek olyan válaszok,hogy "nem nézem" stb.,az előzőeket pedig nem olvastam el és nem is válaszoltam egyre sem. A tegnapi kihívás számomra érdekes lehetőségeket vet fel és kiváncsi vagyok rá ,hogy csak én látom-e így.


Először is,Szandi azóta csinálja ezt ,mióta Oli kiesett. Nem lehetséges,hogy ez a részéről egy taktika,és azért férkőzött a régi 6os bizalmába,hogy szétrobbantsa azt? Persze lehet,hogy tényleg ilyen kis buta,hogy kint akar maradni ,ahogy mondja,de szerintem azért tartogathat még meglepetést a szombati párbaj.


Ahogy az internetes átlagközönség véleményét nézem,Szandikát akarja a többség vissza,viszont Bécinek a celeb barátai,mint a Stereo2.0, Düki és sorolhatnám,már hirdeti twitteren,hogy szavazzanak Bélára. Szóval már most látszik,hogy a közönség Szandit küldené vissza.


Bécivel eddig semmi bajom nem volt,de ahogy egy ideje viselkedik,az számomra már botrányos,a tegnapi pedig végleg betette a kaput. Mást sem tudnak,csak ÉVÁzni. Ha annyira ki akarják küldeni,akkor tegyék rá a jelet,ne a Jerzy-ért nyafogjanak. Vagy miért nem tetette magára Béci,és vitte ki az Évát,vagy Laci? Azért mert könnyebb nekik kiküldeni mindenkit,így ők megúsznak egy újabb párbajt. Most kicsit pofára ejtette őket Dika,és nagyon remélem ,hogy sikerül visszamennie Béci ellen,csakazértis. :D


Szóval nektek mi a véleményetek?


2011. márc. 10. 11:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ne legyél azért annyira biztos ebben!

Annyian utálják a tepsiszájút,hogy ellene fognak direkt szavazni,bárki ellen is párbajozik.

2011. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,a helyedben én ebben nem lennék biztos. :) Jelenleg Szandinak több rajongója ,Bécinek több utálója van. Bécinek csak az az előnye,hogy vannak celeb barátai. :)
2011. márc. 12. 15:41
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon remélem, hogy Szandi nem annyira ostoba, mint ahogy előadja. De ha nem is volt tudatos a választása, azóta valszeg rájött, hogy előnyt is kovácsolhat belőle, ha ma visszamegy. Jájj, csak ne a Bécike! Rohadt cigány! :(
2011. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Tudod hány tagja van a Tepsiszájú-ellenes csoportnak csak itt a neten?

Több ezer.Na most ha ezeknek csak a fele szavaz+a romák,akkor a szilikonlotyó holnap már a legősibb szakmában lesz megint.

2011. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Igen tudom. DE azt is látom micsoda összefogás van Béci ellen szintén a neten.

A cigányozást meg kérem ,hogy hanyagoljátok mert arra nem vagyok kíváncsi. Nem tudom elviselni Bécit,de ne azért utáljátok már,mert roma,hanem azért,ahogy viselkedik...

2011. márc. 12. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!