Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért gondolják a Villa...

Miért gondolják a Villa lakók, hogy Laci "ERŐS"? Mindig ezt mondogatják. Kivinni sem merik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
56%
Én sem értem. Laci túl van misztifikálva. Pedig csak egy kis alacsony, elhizott, puha, hang ember. És mitől doktor-? Melyik egyetemen végzett? Szerintem bárki ellen kiesne!
2011. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
39%

14:50-es, Nana!

Azért most meg kell egy kicsit védenem Lacit. Ezek szerint fogalmad sincs, hogy emberi életeket mentett meg. A saját életét is kockára téve!

Ha Te ilyen tökös vagy, iratkozhatsz is be az idegenlégióba! Hajrá!

2011. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Hogy mentett életeket ezzel a fizikummal? Kinek az életét mentette? Ki látta? Van bizonyiték? Mennyit keresett vele? vagy ingyen csinálta? hol csinálta? Miért nem tudunk róla?
2011. márc. 28. 15:13
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Figyi, részletekbe menően nem tudok nyilatkozni erről. Én a műsorban hallottam tőle ezt. Itt a video: http://www.youtube.com/watch?v=VLKrjhKT1pg

3:10-től van a lényeg, onnan érdemes hallgatni Lacit.

2011. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ezt én is láttam. Messziről jött ember azt mond , amit akar.
2011. márc. 28. 15:27
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
Én meg szolgáltam Vietnámba, leszakította a lábam egy akna, amikor egy embert menekítettem a biztos halálból.
2011. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Egyik jó ismerősömnek Laci volt a mestere. Remek embernek tartja. Minden igaz, amit mondott a múltjáról.
2011. márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
27%

15:40-es, köszi a megerősítést!

Persze, hogy igaz amit mond, csak sokan irigyek rá. A legkönnyebb a másikat becsmérelni, tipikus magyar felfogás... -.-

2011. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
64%
Nekem semmi bajom Lacival, de sztem a 3. leggyengébb a villában (1.2.GigiJerzy)... Mert számomra unalmas. Mint emberileg tényleg normális, de mint 'showman' nem :/ :D
2011. márc. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Thurston ***** válasza:
71%
Én nem kétlem, hogy Laci nagy dolgokat vitt véghez (bár ettől jó ember még nem lesz...), de az ennek fényében is vicces, hogy a villában lószart nem csinál, csak pofázik, és ha kétségbe vonják a tekintélyét (jogosan, elvégre még mindig nem tett semmi igazán érdemleges dolgot), akkor meg majd szétdurran az agya, hogy hogy merészelik, hiszen ő kint mekkora arc.
2011. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!