Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért gondolják a Villa...

Miért gondolják a Villa lakók, hogy Laci "ERŐS"? Mindig ezt mondogatják. Kivinni sem merik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:37
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Sztem nem égette le magát.Sztem annyi a lényege,hogy ő is pihenni akar:)Egyébként én úgy gondolom,h ő már elérte az életében,amit akarta,úgyh pihenhet.Amúgy számomra még mindíg furcsa az a tény,h szinte az összes vl ismete egymást,médiában is szerepeltek,közük volt az rtl-hez.Sztem kár ezen agyalni,h ki miért mehetett be.Úgygondolom,h előre meg volt,h kiknek kell bemenni!
2011. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Rengeteg vélemény jött, de egyik sem válasz a kérdésemre. Miből gondolják a Villalakók, hogy Laci erős?
2011. márc. 30. 10:08
 23/32 anonim ***** válasza:
Én leírtam,h sztem miért.li is pontoztak:)
2011. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a termete miatt gondolják,másrészt a nagy hangja miatt,azt hiszik hogy lebrummogja őket a párbajon,minden emberben benne van a védelmi ösztön hogy nagy melákkal nem ütközik meg ha nem muszáj.Ha követted az eseményeket akkor láthattad hogy Alekosz kifejezetten Lacira utazik,valószínű hogy ő rájött arra hogy maci-laci valójában csak egy kis medvebocs.
2011. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Termete? hány centi magas? Mindnél alacsonyabb, csak kövér.
2011. márc. 30. 14:33
 26/32 anonim ***** válasza:
Sztem meg tudjátok, hogy mi van?Az, hogy az Alekosz-Éva-Anikó brigád tudja, hogy Laci nem erős.Alekosz legalábbis tutira, mert van annyi esze, h felfogja, hogy ez a mentalitás nem szórakoztatja az embereket.Csak úgy tesznek, mintha azt hinnék, hogy erős.A másik csapat, Béci-Gigi-Erzsi szintén tudja, hogy Laci gyenge, de ők meg pont ezért barátkoznak vele, mert tudják, h úgyis legyőzik.Érdekes, Béci nem barátkozott se Olival, se Alekosszal, se Évával.Ez a "két dudás nem fér meg egy csárdában" dolog.Amúgy meg ezen annyira ki tudok akadni, mi az, hogy aludni meg pihenni ment be a villába??????Ez normális szerintetek??A villában nem aludni ,meg pihenni kell, akkor menjen egy szanatóriumba.Fujjjjjjjjjjj de utálom!!!!!!!!!!!!!De ami még gázabb, hogy a többiek szórakozását is állandóan el akarja rontani, ott rinyál mindig, ha hangoskodnak, meg ilyesmi.Csak takarodna már haza!!
2011. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Már nem igazán aktuális a dolog, de azért emeltem ki a kérdést, mert a kilépéses kudarca minket igazolt. Hol a kitartás, a becsület a tisztesség- a vállalással szemben? Ha Irakban jön rá a hisztéria, akkor hazajön gyalog? A NAGY TESTŐR! Ha engem védene pénzért, mindig tartanom kellene tőle, hogy sirva fakad. Emlegeti a ledolgozott 20 évet... nekem 36 van. és??? kit érdekel?
2011. ápr. 10. 08:47
 28/32 anonim ***** válasza:
Tényleg egy szánalmas műanyag katona, de nem ő (volt) az egyetlen hangember a villában.
2011. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nevetséges, hogy állandóan a 20 évét emlegeti. Mi az egy ember életében? Még több mint ennyi van neki a nyugdíjig, akkor mit fog csinálni? Ha 20 év munka ennyire kikészíti, akkor 45 meg fogja ölni.
2011. ápr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem a munkája miatt van,hanem,h rájött,h csak annak élt.Szeretne családot,stb.Azért rossz lehetett neki,h bent szembesült ezzel.volt ideje átértékelni az életét.Kint a munkába temetkezett,úgy volt vele még ráér.A villában tudatosult benne,h a család(egy pár,gyerekek)mindennél fontosabb.remélem sikerül neki,mert ő egy jó ember.
2011. ápr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!