Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért gondolják a Villa...

Miért gondolják a Villa lakók, hogy Laci "ERŐS"? Mindig ezt mondogatják. Kivinni sem merik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 14:37
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
A legunalmasabb,legszürkébb egyéniség a villában.Elvan mint a befőtt,ennyi erővel otthon is maradhatott volna.Csoda lenne ha az első párbajáról visszamenne,gyakorlatilag bárki haza tudja vágni.Mikor hazaér anya bablevessel várja,utána szétfinghatja magát mint Pavarotti,nem kár érte.
2011. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
42%

Utolsó, áhhhhhhhh:-)))) behaltam:-)

Nekem se hiányozna, ha szétdurranna:-))

2011. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
37%
:D :D :D :D
2011. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%
Google=Lázár László,és máris kiderült mikeet ért már el.Tény,h bent nem egy showman,de ha pl.Gigi,Béci v Jerzy multját emlegeti vki,akkor a Lacié miért nem ér semmit?Igazán tiszteletre méltó ember.Utánna kéne nézni a multjának,aztán f.kázni,h nem igaz,amiket mond.Volt többek között Irakban,több híres embert védett(külföldön is),volt h egy tolószékes kislányt menekítettek haza mo-ra,stb.stb.Nézzetek utánna,a küzdősportban is szép eredményei vannak.Egyébként meg erős ő,csak neki nem a tinik szurkolnak,hanem az idősebb korosztály.több sportolónk is vele van.szóval ezt bent is sejthetik!
2011. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
52%
Én csak azt nem értem, hogy ha valaki valakit nem kedvel, vagy csak negatív véleménye van róla, azt miért nem lehet normálisan kifejezésre juttatni, miért kell mindjárt ócsárolni. -.-
2011. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
turszi megint okos vagy?
2011. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
47%
Hát persze,h az:)ő hatalmas dolgokat vihetett véghez,ezért olyan jó ember:)
2011. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
78%
De nem értitek?Ki a túrót érdekel, hogy mit csinált kint?Itt azon van a hangsúly, hogy ODABENT mit csinál, és az pedig a nagy büdös semmi.Ez egy szórakoztató műsor, ahova szórakoztató embereknek kéne bemennie.Laci jobb lett volna, ha kintmarad, és menti tovább az embereket.Így minket is megmentett volna attól, hogy a randa, zselatinszerű testét kelljen bámulnunk:-DDD
2011. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Beírtam a gugliba, hogy lázár lászló és nem sok oldalt találtam, amiben az érdemeit ecsetelik. No de biztos bennem van a hiba.
2011. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekek, én is rákerestem, nem bírtam ki.És találtam is egy oldalt, amin az érdemeit ecsetelik.ez volt benne:


"Dr. Lázár László a katonaságban kezdte, majd a belügyminisztérium állományában folytatta a szakmát. A 39 éves testőr innen különböző biztonsági cégekhez "igazolt", '97-ben Izraelben dolgozott, majd az amerikai nagykövetség biztonsági szolgálatának vezetője lett. 2002-ben alapította meg saját cégét, azóta testőröket képez ki és dolgozik a szakmában. Az évtizedek alatt nagyon komoly nemzetközi üzletemberek és politikusok személyi testőre volt, dolgozott többek között a szaúdi herceg, az ukrán miniszter és az olasz államügyész mellett is."


Ez bizonyára mind igaz is.De nektek nem furcsa, hogy egy ilyen ember, aki ezeket véghezvitte, jelentkezik a Valóvilágba?Egy tulajdonképpen szennyműsornak nevezhető valamibe?Ez valami elárul az agyi kapacitásáról, legalábbis nekem.Nem hiszem, hogy miután egy ilyen műsorban szerepelt, és nevetségessé tette magát egy ország előtt, igényt fog tartani rá a szaúdi herceg, az ukrán miniszter vagy az olasz államügyész...

2011. márc. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!