Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdekel valakit is Vilmos...

Érdekel valakit is Vilmos herceg esküvője?

Figyelt kérdés
Már a fa****m kivan kb hogy még a csapból is ez folyik, mi a tökömért olyan nagy szám hogy kb minden országban ÉLŐ-ben nyomatják a TV-ben?
2011. ápr. 27. 20:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szerintem én belenézek, imádom Angliát, az ottani embereket, az egész hangulatot. és jó érzés, hogy ott, ahol esküdnek, már én is álltam, és az utat is végigjártam :)
2011. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%

Engem érdekel :D

Nekem tetszett régen Vilmos (most is elfogadnám, csak kár hogy kopaszodik + nem beszélek angolul, szóval bebukott engem) :D meg ez egy tündérmese végülis, sztem ezért is nagy dolog. Mert ugye egy polgári származású lányt feleségül vesz egy herceg, Anglia jövőbeli királya.


Az lesz még nagy hír mikor kiderül hogy gyerekük lesz. Sztem nem kell rá sokat várni.

2011. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Diana Spencer házassága is "tündérmese" volt, aztán rémálom lett belőle. A mai napig sajnálom szegényt, hiszen 19 évesen dobták oda egy rémes alaknak. És Diana nem élte előtte Károllyal. Imádta a fiait, Vilmost különösen, normális nevelést kaptak.
2011. ápr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden hírben csak a drága hercegecskéről és a kis menyasszonyáról hallok. Engem egyáltalán nem érdekel már nagyon unalmas hogy minden hírbe ők vannak.
2011. ápr. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem hat meg a dolog különösebben.
2011. ápr. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Ma olvastam, hogy milyen házassági szerződést irattak alá Kate Middletonnal. Ha válásra kerül sor, elveszik tőle a gyerekeit, a nemesi címeit, a pénzét, mindent! Csak valami kevés tartásdíjat kaphatna! Hogy azt a rohadt mocskos, kétszáz évvel ezelőttről ittmaradt vén k*t ennek a világnak! Ez kész rabszolgaság, mehetett volna ezzel az erővel arab sejkhez is ez a lány. Gőgös "nemesi" sz* banda, el kellene söpörni az udvart és a lordokat Angliában is! Gyakorlatilag ez azt jelenti, hogy Kate Middleton "nem egyenrangú", vagyis morganatikus (balkézre) elvett feleség lesz. Mint annak idején a Habsburg-Lotaringiai ház Ferenc Ferdinánd trónörököse, aki elvette a rangban "mélyen alatta álló" Chotek Zsófia cseh grófnőt, aki addig udvarhölgy volt. A gyerekeik ugyan hercegek lettek, de nem főhercegek. Ugyanaz a mocskos gőg Angliában is! A XXI. században még az esküvő előtt így megalázni a menyasszonyt, példátlan disznóság!
2011. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
53%
Dianától a válás után azért sem vehettek el mindent, megmaradt hercegnőnek, mert Spencer volt, a Malborough hercegi család egyik fiatalabb ágához tartozott. Nem úgy, mint Kate Middleton, aki nem nemesi származású. A "közrendűek" megvetése a levitézlett arisztokrácia részéről, és ezek akarnak nálunk is újra szerepet játszani?!
2011. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
51%

Én biztos nem venném fel azt a gyűrűt Kate helyébe..

Ugyan az a sztori mint Diananál egy hirtelen jött lány a semmiből pont úgy mint ő..

2011. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Most lettem qrva ideges...

Bekapcsolom TV-t mondom belenézek hírekbe kicsit, persze hogy az esküvő a téma, lekapcsolom 10perc múlva megin be, még mindig az, átkapcsolok másik csatornára ott is az magy, hát beszarok de komolyan...

2011. ápr. 29. 18:39
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Én sem mentem volna 370 éves szokásjog alapján feleségül a herceghez. Ki fogják készíteni Katet, de nem a nagyszülők. A nagypapa már nagyon rosszul néz ki, a nagymama pedig nagyon konzervativ. Majd Károly és az a vén k* Camilla átveszi a hatalmat és Kate egy-két gyerek születése után oda fog jutni, ahová szegény Diana.
2011. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!