Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Érdekel valakit is Vilmos...

Érdekel valakit is Vilmos herceg esküvője?

Figyelt kérdés
Már a fa****m kivan kb hogy még a csapból is ez folyik, mi a tökömért olyan nagy szám hogy kb minden országban ÉLŐ-ben nyomatják a TV-ben?
2011. ápr. 27. 20:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy idegesítő volt,hogy ennyit foglalkoztak a témával,de 30 évente azért ki lehet bírni.Nincs minden héten királyi esküvő és attól,hogy nekünk nincsen uralkodócsaládunk még lehetünk nyitott a világra.Az angol királyi család az egyik legismertebb és legnépszerűbb,ezért foglalkoznak ezzel az esküvővel világszerte.Diana és Charles esküvője is hasonló volt.

A házassági szerződés pedig úgy gondolom egy ilyen helyzetben alap.

1.Elveszik a gyerekeit: láthatja és tarthatja vele továbbra is a kapcsolatot.Mivel Vilmos a leendőtrónörökös apja után,így az ő gyermeke is egyszer király lesz.Szerintem logikus,hogy a család szeretné az országban tudni és a legjobb körülmények között nevelni leendő királyát.

2.elveszik a rangját.Mivel a rangot házasság révén szerezti,így válás esetén egyértelmű,hogy nem viselheti tovább.

3.elveszik a pénzét.A saját pénzét nem veszik el,csak megtartják,ami az övék.A királyi család vagyona a családban marad.Ha Kate lelép,akkor búcsút int Vilmos pénzének is.

4.a tartásdíj összege nem nyilvános,de gondolom Kate egy válás esetén sem fog soha ebben az életben arra kényszerülni,hogy dolgoznia kelljen.

5.ez tényleg tündérmese,bár a média szereti felnagyítani az eseményeket.A tény azonban tény marad.Egy polgári származású lány egyszer királyné lesz.Ezt akárhogy is nézem szép "karrier".Diana-t kár ide keverni.Ő nemes volt és nem volt ennyire nagy a társadalmi különbség közte és Charles között,mint most Kate és Vilmos között.

2011. ápr. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Én megnéztem az esküvőt. Szép volt. Diana-ét is néztem anno 81-ben ugyanígy mutatták élőben. :)
2011. ápr. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
00:46-ossal tökéletesen egyetértek. mindenben. és tényleg tündérmese, ezért is néztem. na meg Harry herceg miatt :D
2011. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mennyi irigy ember....
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!