Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na most komolyan, mi szépet...

Na most komolyan, mi szépet találtok vv Anikóban?

Figyelt kérdés

mindenki odavan érte nem értem. Még azt sem mondom , hogy elmegy, hanem kifejezetten erőszakos és csúnya arca van. Szerintem.

Meg hogy ő a legkiemelkedőbb szépség terén ebben a műsorban.

Nem az, hogy mások külsejét kritizálom ( de most épp azt tettem, pont amiről nem is tehet)

csak hogy a köznép véleményét nem értem igazából.


2011. ápr. 27. 21:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
alkesz éva, magadat is unod nyilván.
2011. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
Ide is sok féltékeny csajszi ír, akinek nagy seggevan és 2 szál haja.(ha például körülnézünk az utcán ilyen lányokból van a legtöbb) Nevetséges! Anikó szép, már ha csak a kiválasztást is nézzük. Pedig szegény lestrapálódhatott volna a körülmények miatt, de a szépsége megmaradt.
2011. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 alkesz éva ***** válasza:
36%

17:22

Csak a véleményemet írom le,ahogyan ezt ti is teszitek.

2011. ápr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok kövér, és a hajam is vastag. De miért fáj az egyeseknek hogyha valakinek nem tetszik Anikó. Van olyan akinek nem tetszik és kész. Hát szerintem a Seherezádé főszereplőnőjét meg sem közelíti szépségben. Ezt azért írom mert vannak olyanok akik szerint Anikó a legszebb nő a világon, és hogy egy istennő.
2011. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Előző: Nem mindenkiről beszéltem, hanem hogy a nagy többség ilyen. (és ez bizony így van)
2011. ápr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
68%

pedig nagyon gyönyörű lány :)

sztem csak az irigység beszél belőled!!

2011. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és egyáltalán nem jőn be nekem Anikó! Úgy hoy nem az irigység beszél belőlem.
2011. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ő a legszebb, de ez nem is egy szépségverseny. Vagy ti ez alapján szavaztok, ha szavaztok?
2011. ápr. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Nem en nem is nezek ilyen primitiv musorokat csak elkezdtem felfigyelni mikor az evfolyamtarsaim es a korulottem levo emberek alandoan ot ajnarozzak.

Csak megkerdeztem, hogy a tobbsegnek o tenyleg szepnek szamit. Mert akkor igazan nagyot csalodtam.

Koszonom a valaszokat.

( mobilrol irtam azert nem hasznaltam ekezeteket, elnezest kerek.)

2011. ápr. 30. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!