Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Na most komolyan, mi szépet...

Na most komolyan, mi szépet találtok vv Anikóban?

Figyelt kérdés

mindenki odavan érte nem értem. Még azt sem mondom , hogy elmegy, hanem kifejezetten erőszakos és csúnya arca van. Szerintem.

Meg hogy ő a legkiemelkedőbb szépség terén ebben a műsorban.

Nem az, hogy mások külsejét kritizálom ( de most épp azt tettem, pont amiről nem is tehet)

csak hogy a köznép véleményét nem értem igazából.


2011. ápr. 27. 21:56
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom... :D
2011. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Az arca nekem tetszik, az orra ugyan nem szép, de úgy egészében helyes pofija van még smink nélkül is. Arányos teste van, amit szerintem jól tervezett testépítő tornával tudna tökéletesíteni, pár kiló pluszban ráférne, izom formájában. Egészében véve jól néz ki, nem tökéletes, de még a modellek többsége sem az, legfeljebb a beállított, retusált képeken. Én a néha lazán elejtett tájszólását sem kritizálnám, mert azzal együtt is ő a legértelmesebb a bent lévők között. Inkább azt tartom butának, aki ezen fennakad, vagy mint Éva, kijavítja, mert ezáltal próbálja okosabbnak mutatni magát. Mi is szoktunk néha heccből is hasonló stílusban beszélni, akkor is, ha ismerjük a "úri" kiejtést.Így "adja magát" természetesen, nem? Ebből is látszik, hogy nem görcsöl minden kimondott szaván, hogy a kamerák előtt hitelt adjon fantasztikus műveltségének, mint mondjuk Alkesz, aki hiába teszi ezt, akkor is tuskó marad.

Egyébként pedig nem hiszem, hogy bárkire is a külseje miatt fognak szavazni, Évát sem a karikái miatt nem kedvelik általában az emberek, mint ahogy Alkeszt sem a kisportolt teste, értelmes, okos feje miatt rühellem.

2011. ápr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem találom valami szépnek. Nagy orra van és egy kicsit az arca is olyan ducis.
2011. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%
ÉN SE TARTOM SZÉPNEK, ÉVA SOKKAL SZEBB VOLT TEGNAP A SIMA HAJJAL MINT ANIKÓ ÁLTALÁBAN. OLYAN PUFI FEJE VAN, SZÉLES ARCA, A HAJA ALIG VAN , AZ ORRA OLYAN MINT EGY F@SZ. TEGNAP A KIHYVÁSON AMIKOR RÁKÖZELÍTETTEK, NAGYON CSÚNYA VOLT, KIS KUTYA SZEMEI VANNAK , CSAK A FEKETE TÓNUSÚ SIMNKKEL LÁTSZIK NAGYNAK. ÉVÁNAK A SZEME SOKKAL SZEBB . ÉN KIFEJEZETTEM UTÁLOM ANIKÓT!!!!!!!!!!!!! ÉS REMÉLEM HOGY KINT MARAD VASÁRNAP!4
2011. ápr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Én azt bírom még nagyon amikor azt írják hogy Anikó egy istennő. Valószínű hogy akik ezt írják még nem láttak egy igazán szép nőt. Sovány de olyan arca van mint egy kövér nőnek, nagyon vékonyszálú a haja.
2011. ápr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Most miért azon akad ki a többség hogy vékonyszálú a haja? Nem tehet róla, az sem lenne jobb ha póthaja lenne. Ez egy adottság, nekem is vékonyszálú a hajam, és mit csináljak vele? Ő sem tud vele mit kezdeni. Max annyiban segíthetne rajta hogy nem festi be feketére (az amúgyis roncsol) de ennyi.


Az arca sztem szép, ha jól be van lőve a haja egyenesre. A göndör hajtól tényleg pufi volt az arca, nem állt jól neki + az sem mikor frufru van neki vágva. Egyik nap mikor zöldre volt kifestve, akkor szép volt a szeme. Sokan örülnének ha úgy néznének ki, habár tényleg nagyon vékony, de mellei mégis vannak, amit furcsállok.

2011. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 alkesz éva ***** válasza:
36%
Kíváncsi lennék rá,hogy ti hogy néztek ki.
2011. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

utolsó: az egy dolog, hogy mi hogy nézünk ki, magamat ápoltnak találom, és smink nélkül járok, úgy is eléggé sok pozitív visszajelzést kapok. és az a szép aki hajnali 3kor smink nélkül is szép

de akkor nem mutogatnám magam így, be sem mennék egy ilyen gusztustalan tévésorozatba ami a valóvilág.

Az egy dolog, hogy vékony, de jó is az alakja? Nem ugyanaz, egyáltalán nem.

Igazából, hogy úgy van. az nem zavar. Csak hogy mindenki isteníti, de gyönyörű. És ez bosszant engem, hogy az emberek nem látják a fáktól az erdőt, hogy úgy mondjam.

2011. ápr. 28. 13:38
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

Én már úgy unom azokat akik azzal jönnek hogy te hogy nézel ki ha ócsárolod Anikót.

Ezen a képen hogy néz ki?

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt is látszik hogy milyen nagy az orra, és hogy milyen széles,duci az arca. Kedves kérdező teljesen igazad van, ha az ember jobban megfigyeli az arcvonásait akkor rájön hogy annyira nem egy nagy durranás.

2011. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 alkesz éva ***** válasza:
36%
Én meg azokat unom akik fikázzák a másikat.Várom a képeket ha ti szebbek vagytok!
2011. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!