Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az "Éjjel nappal Budapest"...

Ezt az "Éjjel nappal Budapest" nevű szennyet az OM-nek nem kelle volna már rég betiltania?

Figyelt kérdés

Összesen heti kétszer nézek tévét, egy két fim miatt és a reklámba elcsípem ennek a sz*rnak az ajánlóját. Ha félre értettem valamit elnézést, de nekem ez teljesen úgy jön le, hogy annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb. Egy ilyet bemutatni főműsoridőben, még az rtltől és eléggé erkölcstelen, és késöbb még lesz pofájuk bemondani, hogy az emberek így meg úgy elzüllöttek. És az OM a mónikát tiltotta be ami ehhez képest semmi az erkölcsi magatartás létrán.


Lehet én vagyok a hülye, de én az egész kóverájt robbantanám a szereplőkkel egyótt.



2013. máj. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
19%
kicsit túlpörgöd szerintem
2013. máj. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Talán furcsa miért itt kérdeztem, magához a kategóriához a sorozat fő mondani valója kapcsolódik
2013. máj. 3. 23:26
 3/64 anonim ***** válasza:
100%

"annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb"

Megfogtad a lényegi mondanivalót.

A Maunika sóóón legalább lehetett rögöni, ahogy egymásnak esnek :D

2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
*röhögni
2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem! Viszont olyanok is vannak akik a maunika-shawot akarnák visszahozni.....


De amúgy minden ilyet az agyatlan zombiknak csinálnak akiknek kb. ennyi igényük van....

2013. máj. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Egy darab részt nem láttam belőle, szerencsére, de már a reklámo is elég nézni, milyen kreatív történettel állnak etek elő
2013. máj. 3. 23:27
 7/64 anonim ***** válasza:
74%

ez csak egy megrendezett szar.. csak a debilek veszik komolyan


a mónikasó legalább igazi volt!

2013. máj. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
16%

igazából pont h oktató műsor lesz ez majd.

a végén mindenki összejön a szerelmével a kis csak leszokik a drogokrol. nemtudom ki ismeri a JerseyShoret egyik kedvencem a végén a rossz"fiu leszokott a drogrol elvonora ment elkezdett soortolno STB. na ez annak a musornak a koppintasa csak jelzem.

2013. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
14%
Ez a betiltósdi nekem nem megy. Van egy kikapcsoló gomb és azt használd. Én is így teszek.
2013. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
37%
sportolni STB *
2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!