Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az "Éjjel nappal Budapest"...

Ezt az "Éjjel nappal Budapest" nevű szennyet az OM-nek nem kelle volna már rég betiltania?

Figyelt kérdés

Összesen heti kétszer nézek tévét, egy két fim miatt és a reklámba elcsípem ennek a sz*rnak az ajánlóját. Ha félre értettem valamit elnézést, de nekem ez teljesen úgy jön le, hogy annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb. Egy ilyet bemutatni főműsoridőben, még az rtltől és eléggé erkölcstelen, és késöbb még lesz pofájuk bemondani, hogy az emberek így meg úgy elzüllöttek. És az OM a mónikát tiltotta be ami ehhez képest semmi az erkölcsi magatartás létrán.


Lehet én vagyok a hülye, de én az egész kóverájt robbantanám a szereplőkkel egyótt.



2013. máj. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
24%

Ha egy epizódot sem láttál belőle,akkor nem tudod ténylegesen megítélni.

Amúgy a fókuszban elmagyarázták,hogy azért is jó,mert bemutatja,hogy pl. a drognak sosem lesz jó vége.

2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
89%

Hú de mennyire egyet értek veled!

Egy nagy f0s az egész, és majd csodálkozik mindenki, hogy milyen lesz a következő nemzedék...és miért? Mert ez a szenny, a fiatalokat fogja meg a legjobban. Igen, persze Éjjel-nappal Budapest...ennyi lenne az egész élet célja:buli pia, bszás fűvel fával.

Mi jöhet még??

17L

2013. máj. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
75%
igénytelen semmirekellő műsornak tartom egyébként én is, félreértés ne essék, de nem ettől züllenek az emberek, ez csak visszatükrözi, hogy milyenek, illetve, hogy erre van kínálat, ha azt mutogatnák, hogy 3 apáca imádkozik, vagy nem kell ennyire sarkítani, egy átlagos fiatal normális párkapcsolatban él, néhanapján felönt a garatra, de nem ebből áll az élet, mellette dolgozik vagy suliba, azt kb. nem nézné senki sem
2013. máj. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
sztem a geordie shorehoz képest nem durva, csak morálisan nagy szenny embereket játszanak.(mindenki mkit átbasz)
2013. máj. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem izgat, inkább azt nézem szomorú szemmel, hogy milyen zombikat csinálnak az ehes hasonló cuccok az emberekből, ha egy fejlődésben lévő 14-18 ves gyerek megnézi nem biztos, hogy jó dolgokat szűr le, a filmek nem véletlenűl korhatárosak, de úgylátszik manapság már ez se sokat számít, akkor nem értem minek van még kint
2013. máj. 3. 23:32
 16/64 anonim ***** válasza:
100%
az a műsor nagyon ótvar!!! és még finoman fogalmaztam...
2013. máj. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
mint már mondtam, nem ezek csináljákat a zombikat, csak bemutatják őket, ahogyan a maunika só a való világ meg az összes többi sz#r
2013. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
én is budapesti fiatal vagyok, de sosem viselkedtem így mint a műsorban szereplők. nem mutatnak be ezek semmit, csak zsibbasztanak...
2013. máj. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim válasza:
100%
igazad van bekéne tiltani egy nagy baromság és hányingerkeltő az egész sorozat... Az osztályom 85%-ka kb nézni és rávettek hogy nézzek meg egy részt. A hányinger kerülgetett.Főleg hogy ilyen nyíltan sugározzák a másságot.... Undorító.,,
2013. máj. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim válasza:
82%

én is utálom ezt a szart, a zenéje is idegesítő, szemezünk majd a nappal, ilyenkor mindig énekelem, hogy szemezünk majd az any*tok p*csájával, értve ezt az rtlklubra.

Be kéne szüntetni ezt a műsort, de szerintem már az lesz, hogy nem fogok tv-t nézni, csak ismeretterjesztő műsorokat, pl. discovery, natgeo

2013. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!