Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az "Éjjel nappal Budapest"...

Ezt az "Éjjel nappal Budapest" nevű szennyet az OM-nek nem kelle volna már rég betiltania?

Figyelt kérdés

Összesen heti kétszer nézek tévét, egy két fim miatt és a reklámba elcsípem ennek a sz*rnak az ajánlóját. Ha félre értettem valamit elnézést, de nekem ez teljesen úgy jön le, hogy annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb. Egy ilyet bemutatni főműsoridőben, még az rtltől és eléggé erkölcstelen, és késöbb még lesz pofájuk bemondani, hogy az emberek így meg úgy elzüllöttek. És az OM a mónikát tiltotta be ami ehhez képest semmi az erkölcsi magatartás létrán.


Lehet én vagyok a hülye, de én az egész kóverájt robbantanám a szereplőkkel egyótt.



2013. máj. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
47-es vagyok, hallod, akkor ha már itt tartasz, lehet a hold se létezik, nem jártál még ott, akik meg azt mondják, hogy van, azok manipulálnak, kamuznak, mindent meg lehet kérdőjelezni ezzel az erővel..a híreket meg nyilván mindenki színezi, más környezetben mutatja be, az origo pollkorrekt módon, a kuruc meg úgy hogy "már megint magyart késeltek a tudjukkik egy tel avivból importált késsel"..
2013. máj. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
Nos,amig nem volt digi meg upc (és ameddig nem voltak ilyen elterjedtek) addig jelentősen gyérebb adatokból lehetett összeállítani egy ilyen statisztikát mivel nem minden tv készülékbe tudták beépíteni a dekódert,ami érzékeli a készülék be, illetve kikapcsolt állapotát és éppen nézett tv-csatornához tartozó frekvenciát és vagy audio jelet. Ez ma már köszönhetően a upc-nek és társainak nagyon pontos adatokat tudnak közölni mivel összeköttetésben állnak a Nemzetközi Média-és Hírközlési Hatósággal.Úgyhogy ha nem akarod,h tudják mit nézel dobd ki a belsőegységet ( bár az új tv készülékeknél már ez sem használ) Ilyen egyszerű.
2013. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

51

A Hold természetesen létezik, de a holdraszállást egy studióban vették fel, ezt csak az nem látja aki nem akarja.

2013. máj. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
nem tudom mit vagytok annyira oda, a balázs meg a mónika hány évig ment délután, az miről szólt?, jó hogy végre rájöttek ennyi év után hogy be kéne tiltani, gyalázat, és ezt nézték az emberek,lehetett rajta röhögni? hallod ez szégyen, erkölcstelen az rtl-től? ez vicc, tetszik vagy nem az embereket ez érdekli, a veszekedés, ki kivel dug, buli, a prolik, mind ezt nézik, rengetegen vannak, és nem csak ők, még arra is van esélyük hogy szerepeljenek a műsorban, havi félmillióért, még az is nézi, aki tagadja, kiscsajok kedvence, és az milyen erkölcs hogy a két konkurens csatorna állandóan majmolja egymást, de inkább azt mondanám, hogy a tv2 ezt, várható a tv2-n is nemsokára hasonló jellegű műsor
2013. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 A kérdező kommentje:
Utolsó, épp ez a szomorú, hogy már ott tatunk, hogy az embereket EZ érdekli, a szent fogadalmat már meg is tettem, hogyha saját lakásom lesz első dolgom az lesz, hogy elvágom a kábelt:D, bár a natgeo és a discovery hiányozni fog
2013. máj. 5. 14:01
 56/64 anonim ***** válasza:
És szerinted te ettől értékesebb,jobb,okosabb,értelmesebb ember leszel?
2013. máj. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, mi az, "hogy már ott tartunk?" az ókorban a gladiátorjátékok vonzották a pórnépet, ahogy az oroszlánokkal zabáltatták az embereket az arénában, meg egymással viaskodtak, a középkorban a főtéren nézték - még a kölykök is- a nyilvános kerékbetöréseket, ezekhez képest egész konszolidált, hogy egy csapat piáló, tépő és kefélő fiatalt bámulnak a prolik..
2013. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:

"az ókorban a gladiátorjátékok vonzották a pórnépet, ahogy az oroszlánokkal zabáltatták az embereket az arénában, meg egymással viaskodtak"


és a "kenyeret és cirkuszt" kicsit se arról szólt hogy hülyítsük és k.ssoltassuk be az elégedetlenkedő népet ugye? meg így közvetve végülis a diktatúra kiépítéséről?


ha ilyen műsorok helyett törit tanulnának az emberek, legalább tudnák, miért kell szennyet nézniük :D

2013. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
és szerinted ha tudják, akkor nem fogják nézni? az 1984ben is benne van, hogy a prolikat csak a bulvár érdeklni, egyszerűen igényük van rá, hogy mások életét bámulják vagy náluk nagyobb nyomorékokon nevessenek
2013. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
Szerinted ez csak a prolikra igaz? :D
2013. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!