Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az "Éjjel nappal Budapest"...

Ezt az "Éjjel nappal Budapest" nevű szennyet az OM-nek nem kelle volna már rég betiltania?

Figyelt kérdés

Összesen heti kétszer nézek tévét, egy két fim miatt és a reklámba elcsípem ennek a sz*rnak az ajánlóját. Ha félre értettem valamit elnézést, de nekem ez teljesen úgy jön le, hogy annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb. Egy ilyet bemutatni főműsoridőben, még az rtltől és eléggé erkölcstelen, és késöbb még lesz pofájuk bemondani, hogy az emberek így meg úgy elzüllöttek. És az OM a mónikát tiltotta be ami ehhez képest semmi az erkölcsi magatartás létrán.


Lehet én vagyok a hülye, de én az egész kóverájt robbantanám a szereplőkkel egyótt.



2013. máj. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
nem rosszból kérdeztem, csak ott vannak ilyen szánt szándékkal pusztítják a magyart teóriák:D
2013. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim válasza:
0%
Az egyetlen műsor, ami miatt bekapcsolom a tv-t. Lehet alatta gyakorolni a facepalmozást. Mondjuk az is igaz, hogy én már a gyakorira is csak röhögni járok...
2013. máj. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

kintről vették a geordie shore, jersey shore alapján

amúgy szerintem a tv-n adnak sok mindent, de ha a fiatal használja az agyát, akkor talán eddig nem jut

még jó, hogy sokan nem tudják mik vannak éjszaka összességében N

2013. máj. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled, pampog itt a sok barom libsi b.znyák, hogy mádiatörvény meg diktatúra így meg úgy. Közbe meg ha valóban lenne bármiféle médiatörvény vagy diktatúra akkor első dolguk lenne h ezt a szennyet (meg még sok egyebet) beszüntessék.
2013. máj. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
73%

Az meg remélem mindnekinek feltűnt h régen ugyanebben a műsorsávban Legyen ön is milliomos ment.

Hát, nyilván, azoknak akik ezeket a TVket pénzelik, a nép elbutítása a céljuk. Nem, szó sincs itt arról, h a nézettség határozza meg mi menjen, itt jóval nagyobb pénzek gurulnak pár reklámszpot röhejes díjánál.

Ugyanazok érdeke, akik megetetik veled a nyugati szemétkaját, a gyógyszereket, ugyanazok parancsára mérgezik az agyadat ezzel a szeméttel. A kereslet mindig is egy generált dolog, mekis kaját is azért zabálsz mert vki milliárd dollárokat fektetett bele, hogy csak azzal elgyen tele a belváros, és legyen nyitva 0-24.

Itt ugyanerről van szó. Létezik egy érdekcsoport, akinek rohadt jól jön, hogy az emberiség leghülyébb 80%-a még tovább butul.

Így ugyanis azt csinálnak a háttérben, amit csak akarnak. Ahelyett h ezt a szennyet nézitek, inkább nézzetek utána, hova folyik el a kezetekből a kínnal keservvel megkeresett pénzecskétek. Nem, nem a Zorbán lopjá el, annál sokkal magasabb hatalmakról van itt szó.

2013. máj. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó érti a lényeget!
2013. máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
34%
utolsó előtti kicsit paranoiás vagy
2013. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:

Nem a nézettség a fontos? :D Érdekes elgondolás...akkor mégis miért történt meg minden egyes alkalommal,hogy az a műsor amelyik nem ért el meghatározott időn belül kiszabott minimum nézettséget azt levették a palettáról?

Nagyon egyszerű a történet

Ha szerinted szenny és ez önmagában elég a népbutításhoz (amit én személyszerint nem is értem hogy gondolnak itt egyesek) akkor ne nézzétek.

2013. máj. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

Én is 1-2 részt láttam teljesen, meg néha háttérzajként megy nálam a tv, 1-2 hozzászólást elolvastam szal nemtok újat hozzátenni, csak megerősíteni azt, h ez vmi eszméletlen okádék műsor.

A cím alapján készíthettek volna normális műsort is, mert jó téma lehetne h bemutatják Budapestet éjjel-nappal különböző emberek szemszögéből (kb mint a Kukkolók sorozat csak nem biztosági kamerák felvételével), de ez szánalmas lett.

2013. máj. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:

38


Igen és a nézettséget mégis mi alapján állapítják meg? Van kb 500(?) ember akinek figyelik h mit néz, aham... Én csak azt a statisztikát hiszem el amit én magam hamisítok.


Ha meg valóban a nézettségre mennének, akkor egésznap brazil szappanoperák mennének, mert nyuggerből sokkal több van mint tizenévesből. A nyuggereket meg nem érdekli h ezek a söpredékek hogyan hányják tele a képernyőt a baromságukkal. De minimum Barátok Közt menne egész nap. Én állítom h ennek a fosnak a nézettsége még a Rambo 25 meg az 50. Bud Spencer ismétlés nézettségét se közelíti meg.


Önmagában nem elég, persze, de ha ezt a szemetet kapod mindenhonnan (Blikk, Királyi TV (pl. az Eurovíziós szenny), internet (Index, blogok), akkor már nagyon is népbutítás. És amíg Mari néni nem azon pampog, hogy mi volt Cipruson és vajon nálunk megcsinálják-e ugyanazt, és vajon van-e értelme berakni a bankba a nehezen megkeresett pénzét, mert azt se tudja mi az a Ciprus, addig rég jól elvannak ezek. Ezenkívül a tudatlanok nem csak hogy nem vesznek észre semmit, de sokkal könnyebben manipulálhatóak. Hidd el ha ezek az meberek ehelyett a szenny helyett mondjuk Orwellt olvasnának v legalább tudnának róla h ki az, akkor azért nem lehetne ilyen pofátlanul csinálni ezt az egészet ami most megy politika meg gazdaság néven.

2013. máj. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!