Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ezt az "Éjjel nappal Budapest"...

Ezt az "Éjjel nappal Budapest" nevű szennyet az OM-nek nem kelle volna már rég betiltania?

Figyelt kérdés

Összesen heti kétszer nézek tévét, egy két fim miatt és a reklámba elcsípem ennek a sz*rnak az ajánlóját. Ha félre értettem valamit elnézést, de nekem ez teljesen úgy jön le, hogy annyit közöl az emberrel bulizz drogozz dugjál férfivel nővel egyszerre össze vissza stb stb. Egy ilyet bemutatni főműsoridőben, még az rtltől és eléggé erkölcstelen, és késöbb még lesz pofájuk bemondani, hogy az emberek így meg úgy elzüllöttek. És az OM a mónikát tiltotta be ami ehhez képest semmi az erkölcsi magatartás létrán.


Lehet én vagyok a hülye, de én az egész kóverájt robbantanám a szereplőkkel egyótt.



2013. máj. 3. 23:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
már megint kevered a dolgokat..ciprust talán nem írták meg az indexen, vagy bárhol máshol?
2013. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
Nem, hogy feljelentenéd már.
2013. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
Ha már összeesküvés elméletek,akkor arra nem gondoltatok,hogy ez a sok teória,ami mind arról szól,hogy a "média mossa az agyat",azt mind az rtl generálja,ugyanis a negatív reklám is reklám?
2013. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
*ami mind arra alapszik
2013. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:

41


És szted hány ember olvassa az Index gazdaság aloldalát, ha ott van nekik a Velvet főcímen? Meg Balotellis mémek amik elfoglalják az egész képernyőt? És még sorolhatnám!


Arról meg már ne is beszéljünk, h az Index mennyire tud ferdíteni, és mennyire képzetlen újságírók v micsodák próbálnak ott összehozni cikkeket. Csoda ha 8 általánosuk megvan, mert még a helyesírás se mindig megy... ha ők szolgáltatják az infot, akkor milyenek legyenek a fogyasztók?


Ezenkívül hiába írja meg több száz blog meg újság, az meberekben nincs mega vágy az információszerzésre, és arra semmiképp, h az infot több helyről szerezzék be. Azt eszik meg amit elébük tolnak. Analógia a mekis kajával.

2013. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
Én egyszer láttam, az a tíz perc kiverte nálam a biztosítékot. Pia, drog és mindenki mindenkivel, munka nem kell, tanulás se, csak buli, pia, drog. Hogy aztán honnan veszik rá pénzt, ki tudja? Részegen üvöltözni, egymás haját tépni (ezek a közprostik) kiválóan tudnak, de ebből áll az élet?! Undoritó.
2013. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:

utolsó előtti, szerinted akkor mi a helyes módja a tajékoztatásnak? elolvasni a kurucon és az indexen ugyanazt a hírt és gyököt vonni?

utolsó: dolgozni dolgoznak, pultos meg nem tudom milyen állások vannak a műsorban, ettől függetlenül alpári

2013. máj. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
Majd nyáron lesznek adásszünetek büntetésként. :D
2013. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:

Hogy állapítják meg egy műsornak a nézettségét?? Pofon egyszerűen...Miért nem mennek egész nap szappanoperák? Mert ez csak egy réteget mozgat meg,szemben ezekkel a műsorokkal mint az éjjel nappal bp,valóvilág és még a barátok közt is idejön. Ezeknek a nézettsége több korosztályból tevődik össze,ráadásul főműsor időben.


Mellesleg kicsit betegesek az elképzeléseid,haladni kellene minimálisan a korral és nem mindenben csak a rosszat látni.

Gondolom számodra elképzelhetetlen,hogy valakinek 10-12 óra munka után ez az egy óra valamiképp "kikapcsolódásnak"számít...akinek nem az mennyen operába,nézze a discovery-t és olvasgassa a kuruc-ot.

2013. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

47:


"utolsó előtti, szerinted akkor mi a helyes módja a tajékoztatásnak? elolvasni a kurucon és az indexen ugyanazt a hírt és gyököt vonni? "


Talán vicces, de igen. Meg még elolvasom kb 5-10 hírforrást és akkor már nagyjából úgy érzem, elég morzsát szedtem össze ahhoz, hogy ne tudjak semmit a valóságról. Minden amit a TVben látsz manipuláció, mert egy nézőpontot látsz, nem a valóságot. Természetesen ahhoz hogy a világról valós képet kapj végtelen sok információval kéne rendelkezned, ami ugye lehetetlen.


De mégis, jobban érzem magam így, hogy bennem van egy természetes ellenérzet, amikor valamit a médiában vagy a reklámokban hallok. Hogy csak egy példával éljek, én nem is vettem fel svájci frank alapú hitelt, sokan mások meg igen. Meg is lett az eredménye.

Lehet h néhány dolgot túlreagálok, de egy természetes szkepticizmus nagyon is jó ebben a mai világban.


A butítás pont ezt a szkepticizmust, meg az igazságvágyat, igazság kutatását öli ki az emberekből. Azt hogy ne higgyenek el mindent amit a pofájukba tolnak.


És azt áruljátok már el hogyan állapítják meg egy műsor nézettségét, mert tényleg nem vágom, ha pl. engem nem kérdez senki. Ez kicsit olyan mintha néhány random ember menne el szavazni nem?

2013. máj. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!