Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyire befolyásolja a tv az...

Mennyire befolyásolja a tv az életeteket? Néha már úgy érzem, hogy tv-függő vagyok!

Figyelt kérdés

Dehát olyan sok a csatorna és a jó műsor!

Más szórakozásom pedig szinte nincs is! Na jó, még néha a net!

Sokszor csak háttérként nézem a tv-t (tehát inkább hallgatom), de még így is szinte egész nap be van kapcsolva. Ez egy kicsit zavar engem.

Próbálok úgy élni, hogy ne a tv műsorok határozzák meg a napi rendemet, de nem könnyű!!

Ti nem éreztek ilyet?


2009. nov. 14. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:

én hétköznap napi 20 percet nézek tv-t --> barátok közt.hétvégén pedig a csillagszületiket, és ennyi, jó pár éve...

Rengeteg más elfoglaltság van.. net, (de ez se a legjobb, bár lehet okosakat olvasni, nézni..) kutyasétáltatás, vagy alapbol séta, varrás, zenehallgatás, rá egy kis ugri bugri :D szépitkezés, olvasás, relytvényfejtés..., meg ilyenek..

Rengeteg dolog van a tv-n kivül, föleg ha kertes házban laksz.

Lekéne szokni, rengeteg benne a mocsok...

2009. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is lehet tv nélkül élni...én is csak napi 45 percet tv-zek, míg megnézem comedy centralon a Malcolmot :D..aztán annyi. Szerintem is keress hobbyt..olvass..sportolj
2009. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fuh, ne is mondd, nálam is megy egész nap!!

Nem nézem feltétlen, csak megy és hallgatom :)

Kivagyok magamtól :)

2009. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem nincs tévém, így nincs ami káros hatással legyen rám.
2009. nov. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

basszus ne legyen már bűntudatod mert tv-zel nekem sincs pedig én is szoktam mondjuk csak este de akk éjfélig sőt tv nélkül el sem tudok aludni..

ez a világ innen informálódunk és a sok konzervparaszt csak annyit tud róla mondani h milyen rossz hatással van az emberre meg ilyesmi (vannak kivételesen szar műsorok)de akkor is többségében jók!

Képzeld el gimis vok 3-os és szinte osztály felének nincs a szobájába TV sőt nagy részük azt se tudja mi az a csillag születik pff egyszer volt merszem megkérdezni tőlük hogy láttátok ezt stb és majdnem bekaptak hogy mit gondolok én hogy ők tvznek ők inkbb olvasnak meg áhh na ennél a pontnál volt az hogy azt éreztem nem gimibe való vagyok de rájöttem hogy nem velem van baj:D ez a modern világ és mellette úgyanúgy lehet olvasni és egészségesen élni szóval nézzed csak nyugodtan:)

2009. dec. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a Csillag születik csak egy példa volt :P bármi mást is mondjuk Tények v Született feleségek azéért legalább halljon már róla az ember na mind1:Dezt gondoltam tisztázom
2009. dec. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem nézek TV-t. Ha érdekel egy film, akkor esetleg.
2009. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

naponta max 1 órát nézek TV-t, általában valami kvízműsort, pl. széf..

+ szombaton a csillag születiket.

2009. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én valamikor azért nézek tv-t, ha magamban vagyok itthon, és ne legyen olyan csöndes a ház.Vagy még akkor tv-zek,ha a híradót nézem meg,Fókuszt,ritkán Barátok közt.


Amúgy, ezt a "leszokást" ne egyik napról a másikra tedd.

Ha van egy kifejezetten kedvenc műsorod, azt tartsd meg, abban az időpontban, amikor adják.Majd keresned kell, egy olyan tv műsort, ami már nem annyira kedves, na azt hanyagold el.Hidd el könnyebb lesz apránként haladni.Ahogy az előttem szólók írták, kezdj el valami mást pl. főzz valami finomat.:)

2009. dec. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!