Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek mennyire éri meg...

Szerintetek mennyire éri meg betelefonálni ilyen ezoTv hez hasonló dolgokba?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én ingyen is mondok neked kitalált dolgokat amiket bemagyarázol magadnak és azért "teljesülnek", mert bebeszéled magadnak, szóval nem hiszem, hogy lenne értelme, de ők ebből élnek meg...
2014. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Neked vagy nekik? :))) Nekik nagyon....
2014. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát erről annyit hogy jártam már olyan zöldségesnél akinél ki volt hangosítva a kérdező, és kártyát vetett a vevők előtt a kérdezőnek. Közben ütötte be a pénztárgépbe a vásárlók tételeit. Nagyon gyorsan lerendezte a kérdezőt, és nem megoldást keresett neki a problémájára, hanem elmondta hogy ez is csalja, az is bántja a kérdezőt, jobb nem lesz mert összefognak ellene, a viszontlátásra.....

Aztán nekünk elmondta hogy tagja a tévében a ennek a jóscsatornának és így napközben is föl szokott jelentkezni, ilyenkor kidobják a fotóját és elérhetőségét a képernyőre. Később tényleg láttam az illető hölgy fényképét a tévében. Én régen azt hittem ők ők ott egy stúdióban ülnek és ott fogadják a hívásokat.....

2014. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a pénzt amit rászánsz inkább egy személyes jóslásra érdemes költeni, ha szükséged van ilyen szolgáltatásra. Ott van időd több kérdést föltenni, és tudod mennyi pénzedbe fog előre kerülni a dolog, nem várakoztatnak a telefonba, és nem kell aggódni hogy az ismerősök felismerik a hangod és a problámád a tv-ben.
2014. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Remélem elég felnőtt vagy az információk megéréséhez.

Nagy különbség van a jóslás és a prófétálás között.

Pió atyánál nem kellett gyónnia hívőknek mert már tudta mi a problémájuk,állítólag a levitációra is képes volt.A Szent szellem ajándékai a karizmák ,így a prófétálás is.

Aztán döntsed el aki válaszol neked az-az információ a Szent szellem,vagy egy démon által kapta az illető. A jóslásnak ,az ingának is van szelleme !

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__joslas__2871218-mily..

Szerintem ismerd meg az Isteni rend-szert,tudd meg hogyan milyen hatás mechanizmussal működnek a démonok,istentelen szellemi lények !

Igazságból csak egy van ! Az igazságot kövesd ne a babiloni- jezsuita-vatikáni judea-kersztény hazugságokat . Jézus azt mondja, hogy „óvakodjatok a hamis prófétáktól, báránybőrben jönnek hozzátok de legbelül ragadozó farkasok. Gyümölcseiről ismeritek fel őket. A jó fa jó gyümölcsöt terem, a rossz fa rossz gyümölcsöt terem.”

DÉMONI BELÉPÉSI PONTOK

[link]


[link]


[link]


(III. Mózes 19:31)

„Ne menjetek igézőkhöz, és a jövendőmondókat ne tudakozzátok, hogy magatokat azokkal megfertőztessétek. Én vagyok az Úr, a ti Istenetek.”


Kézrátétel vagy valami más ?

http://www.youtube.com/watch?v=huL5notHOeM


Hallgasd végig az Ö feltöltéseiket

RevealHiddenReality

CoronitaClassics


( III. Mózes 20:6)

„Amely ember, pedig az igézőkhöz és a jövendőmondókhoz fordul, hogy azok után paráználkodjék, arra is kiontom haragomat, és kiirtom azt az ő népe közül.”


(V. Mózes 18:9-14.)

„Mikor te bemégy arra a földre, a melyet az Úr, a te Istened ád néked: ne tanulj cselekedni azoknak a népeknek utálatosságai szerint. Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

Se bűbájos, se ördöngösöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

Mert mind utálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen utálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

Mert ezek a nemzetek, a kiket te elűzesz, igézőkre és jövendőmondókra hallgatnak; de tenéked nem engedett ilyet az Úr, a te Istened.”


(V. Mózes 13:1-4)

„Mikor te közötted jövendőmondó, vagy álomlátó támad és jelt vagy csodát ád néked;

Ha bekövetkezik is az a jel vagy a csoda, a melyről szólott vala néked, mondván: Kövessünk idegen isteneket, a kiket te nem ismersz, és tiszteljük azokat Ne hallgass efféle jövendőmondónak beszédeire, vagy az efféle álomlátóra; mert az Úr, a ti Istenetek kísért titeket, hogy megtudja, ha szeretitek-é az Urat, a ti Isteneteket teljes szívetekből, és teljes lelketekből?

Az Urat, a ti Isteneteket kövessétek, és őt féljétek, és az ő parancsolatait tartsátok meg, és az ő szavára hallgassatok, őt tiszteljétek, és ő hozzá ragaszkodjatok.”


Charles Capps. A Teremtő ereje veled van

[link]


Bertha Dudde A VÉGIDŐK PRÓFÉTANŐJE

[link]

2014. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

13,5 millió bírság az EZO.TV jósműsoráért

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) 13,5 millió forintos bírságot szabott ki az EsoTV Magyarország Kft.-re az általa készített és több televíziós csatornán adásba kerülő EZO.TV című műsor miatt, mivel megállapította, hogy a vállalkozás agresszíven ösztönözte betelefonálásra a nézőket, és megsértette a szakmai gondosság követelményét – közölte a versenyhivatal az MTI-vel kedden. [link]

[link]

2014. jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!