Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok ízléses volt...

Mit gondoltok ízléses volt meghívni és kifaggatni Daróczi Józsefet a Frizbi c. műsorba?

Figyelt kérdés

Én sajnáltam szegényt és úgy éreztem,hogy kihasználták szegény jelenlegi zavarodottságát a gyászban és ebben a felfoghatatlan tényben,hogy öngyilkos lett a fia.

A Komár dal szerintem nem kellett volna.


2010. ápr. 19. 14:17
 1/7 anonim válasza:

Apját hívták,nem Józsefet :D

Hát ha az apja beleeggyezik, akkor miért ne?

2010. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az egész tetves Frizbi úgy ízléstelen ahogy van. Nemhogy még ez. Gusztustalan ....
2010. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így hívják az apját.Nem?Én legalábbis úgy tudom.
2010. ápr. 19. 15:30
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen beleegyezett,de szegény ember milyen állapotban van?
2010. ápr. 19. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Pénzért (nézettségért) bármit!De tényleg BÁRMIT!

Ezek nem is emberek!

2010. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gusztustalan az egész müsor. Most az egyszer néztem meg, jobbanmondva egyszer még az elején is, de azt gondoltam soha többet. Semmit nem ér és a Hajdú nagyon rossz müsorvezető. Remélem minél elöbb leveszik a képernyőről.

A Choli bácsihoz visszatérve nem is értem hogyan vállalhatta el a szereplést. Ráadásul a temetésre ment a felvételről. Nem értem... De a Komár dal közben mikor mutatták a Choli bácsit én megkönnyeztem :(

2010. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hogy mehetett el az az ember oda??

főleg a temetés napján..

sokat fizethettek érte

2010. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!