Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Meglehet igy tanulni gitározni?

Meglehet igy tanulni gitározni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, rég ota szeretnek gitározni tudni, viszont nem igazán szeretnék elmenni tanárhoz. Az én otletem az, hogy megtanulom interneten az alapokat, kottát olvasni, és utana a kedvenc számaimnak esnék neki és probalnam eljatszani bizonyos részeit, majd ezt osszetenni. Szerintetek ez lehetséges? A kitartásom szerintem meglenne hozzá.

2019. nov. 15. 12:27
 1/6 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt a számot szeretném a leginkább tudni eljátszani, bár azt sejtem hogy ez elég nehéz, valoszinuleg nem is ezzel probalkoznek elsonek, de hasonlo stilusu zeneket szeretnek megtanulni.

2019. nov. 15. 12:29
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó terv.


+ [link]

2019. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamennyire meg lehet tanulni, de legalább az elején mindenképpen jobb tanárhoz járni. Ellát jó tanácsokkal, könnyebben tudsz haladni, és nem utolsó sorban szól, ha valamit rosszul csinálsz, mielőtt beidegződne.
2019. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak alapfogalmak a zenében, hangszeres játékban, amit segítséggel(tanár?!)gyorsan el lehet sajátítani. Sajnos még mindig nincs felfedezve a ház, aminek nincs alapja. Olvasni is úgy tanultál, hogy megtanították a betűket. Olyan módszer sem létezik, hogy tudod a betűket és ennek birtokában elkezdesz spanyolt tanulni. Szükséges a nyelvet ismerő segítsége akár a zenében, akár egy idegen nyelvben.
2019. nov. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt abszolút nem nehéz eljátszani, főleg ha nagyon akarod biztos gyorsan menni fog.

A kotta olvasás nem megy netről, talán a TAB -ra gondolhattál szerintem ami igen.

2019. nov. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mojjo ***** válasza:
@5: Már miért ne menne a kottaolvasás netről?
2019. nov. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!