Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek melyik lánynak a...

Nektek melyik lánynak a zenéje illetve hangja tetszik jobban?

Figyelt kérdés

[link]


Lehet az én ízlésemmel van a gond, vagy a hallásommal, de nekem az elsőtől egyszerűen kiráz a hideg, annyira jó hangszíne van meg úgy az egész, a szöveget is értem, a második viszont valahogy nem vált ki belőlem semmit. Nem hogy a mondania valóját nem értem, de maga a zene sem, se a hangja nem fog meg, mégis ő nyerte nem is olyan kevés ponttal. Kíváncsi vagyok kinek mi a véleménye.



2019. dec. 3. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy azt bátran kijelenthetem, hogy az első kislány nagyon tehetséges a korához képest. Viszont egyértelmű, hogy miért a másik lány nyert. Az ilyen műsorokban akárki akármit mond a pénz valahogy mindig közbe szól, vagyis az nyer, akiben ott fent több potenciált, több pénzt látnak, márpedig egy lassan felnőtt nőben sokkal többet fognak látni, mint egy szinte még kislányban. De szerintem nem is kell részleteznem, hogy miért. Plusz, ahogy ugye írtad is kérdező, a lengyel lány inkább tini dalt, modernet énekelt, a fiatalok pedig ezt szeretik inkább valamiért. És persze kik inkább a célközönség? A fiatalok. Egyértelmű. Nem véletlenül választanak be ilyen sok "fura" fiatalt a tehetség kutatókban, mert első sorban nekik keresnek énekeseket, nem a felnőtteknek. Ilyen egyszerű. Azon se csodálkoznék, ha Manuel nyerné az X-Faktort.


A lényeg, hogy Daneliyának is eljön majd a maga ideje. Most még talán jobb is, hogy nem ő nyert, mert ráér ő még sztárosdit játszani, hisz részben csak egy gyerek. De egyébként a majdnem 50 milliós megtekintése se semmi a Stone Cold-ra. 👏

2019. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#12 A másik lány is 12 éves amúgy, de a többi részével egyetértek.
2019. dec. 3. 23:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!