Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem akarja jobban...

Miért nem akarja jobban megismerni a bandát, akiknek a koncertjére megyünk?

Figyelt kérdés

Haverom elhívott nyáron a kedvenc bandám metálkoncertjére.

Én nagyon várom,minden számukat ismerem,haverom viszont csak pár számukat.


Ő is lelkesedik,és azt mondja,hogy várja,de mikor mondtam neki,hogy nézzen utána jobban a számoknak,hogy tudja együtt üvölteni az énekessel,azt mondta,nem kell,ő így is jól fogja érezni magát...Miért csinálja ezt? Nem túl olcsó a jegy,és szerettem volna,ha annyira magáénak érezné a zenét,mint én.


Tudja énekelni a számokat,lelkesedjen,mikor felcsendülnek a kultikus dallamok,együtt tomboljon a kemény maggal,akik kívülről fújják az összes számot.De ő egyszerűen nem akar jobban utánanézni.Jó neki,hogy ismer 5 számot és kész,majd tátog a zenére..akkor mi értelme az egésznek? Mégsem érdekli annyira a dolog,mint mondja?


2020. febr. 14. 09:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Mert nem akarja?
2020. febr. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom

Azt mondta jó neki így...

Ez nem egy kis magyar banda koncertje...ez egy életre szóló élmény lehet annak aki jól ismeri az együttest de kifizetni 20on ezer ft azért hogy tatogjon angolul hát én nem értem...

2020. febr. 14. 09:18
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért kéne kívülről tudnia a számokat, hogy jól érezze magát?
2020. febr. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Mert ez a kérdezőnek egy nagy élmény. És azt szeretné hogy a haverja is átérezze ezt.
2020. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
4# pontosan
2020. febr. 14. 09:25
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Azért megy, mert tudja, hogy elsősorban te szereted. Én is éreztem már úgy jól magam koncerten, hogy nem énekeltem, miért ilyen nehéz ezt felfogni?
2020. febr. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne kötelező énekelni?!
2020. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 nemaRendőrség ***** válasza:
92%
Azok voltak idáig a legjobb koncertek amikről fogalmam nem volt. Tudja az előadó a szöveget, az ő dolga
2020. febr. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fanatikusnak lenni hozzá, hogy az ember élvezzen valamit...
2020. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
82%

"Mert ez a kérdezőnek egy nagy élmény. És azt szeretné hogy a haverja is átérezze ezt."

És miért ne tudná átérezni akkor is, ha nem tudja kívülről az együttes számait?

2020. febr. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!