Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem akarja jobban...

Miért nem akarja jobban megismerni a bandát, akiknek a koncertjére megyünk?

Figyelt kérdés

Haverom elhívott nyáron a kedvenc bandám metálkoncertjére.

Én nagyon várom,minden számukat ismerem,haverom viszont csak pár számukat.


Ő is lelkesedik,és azt mondja,hogy várja,de mikor mondtam neki,hogy nézzen utána jobban a számoknak,hogy tudja együtt üvölteni az énekessel,azt mondta,nem kell,ő így is jól fogja érezni magát...Miért csinálja ezt? Nem túl olcsó a jegy,és szerettem volna,ha annyira magáénak érezné a zenét,mint én.


Tudja énekelni a számokat,lelkesedjen,mikor felcsendülnek a kultikus dallamok,együtt tomboljon a kemény maggal,akik kívülről fújják az összes számot.De ő egyszerűen nem akar jobban utánanézni.Jó neki,hogy ismer 5 számot és kész,majd tátog a zenére..akkor mi értelme az egésznek? Mégsem érdekli annyira a dolog,mint mondja?


2020. febr. 14. 09:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhívok valakit a kedvenc bandája koncertjére, úgyhogy én csak pár számukat ismerem és folyton nyaggatna a másik, hogy miért nem hallgatom és miért nem tanulom meg a szöveget, akkor abban a pillanatban adnám el a jegyet.
2020. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Miért vagytok ennyire rosszindulatú, kötekedők?

Mégha igazatok is van,nem kéne így nekem támadni... én csak jót akarok neki... ennyi bunkó embert basszus... jól van felfogtam akkor nem mondom neki többet...

2020. febr. 14. 10:29
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem volt támadó. Rávilágítottak, hogy valójában nem neki akarsz jót. Hanem az ő igényét figyelmen kívül hagyva azt akarod ráerőltetni, ami neked jó
2020. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
A koncertekre rengetegen nem is feltétlen a zenekar miatt mennek (köztük én is) hanem a hangulat miatt. Az hogy ismered és szereted a zenekart az csak rá tud dobni az élményre. Nekem is volt koncert ahol végig énekeltem, és oylam ahol "csak" pogóztam végig, és az sem volt roszabn
2020. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%

#13-asnak igaza van, ez nem feltétlen tudatos, de nagyon gyakori szituáció emberek között. A szándékod szerint neki akarsz jót, de magadból indulsz ki, ez a bibi.

Én voltam már olyan koncerten, (ugyanígy egyik barátom kedven együttese), hogy fingom sem volt az egyik számról sem. Jó volt, nagyon élveztem.

2020. febr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
38%
*-1 az
2020. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
27%

Én megértem a kérdezőt, ha voltatok már normális koncerten, akkor tudjátok hogy sokkal nagyobb élmény ha tudod a szöveget is, főleg ha pont olyan zenét játszik a banda, amiben sok a könnyen együtténekelhető rész.

Csak a hangulatért menni egy koncertre pedig szerintem elég primitív dolog, minek mész, ha nem is ismered a bandát vagy csak alig?

2020. febr. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
67%
#17, nem nevezném primitív dolognak, azt viszont, hogy lazán, leprimitívezed más emberek gondolkodásmódját, csak azért, mert nem egyezik a tiéddel, annál inkább.
2020. febr. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
79%
#17: Tehát ha valaki úgy tekint meg egy sporteseményt, hogy ő maga nem űzte azt a sportot legalább amatőr szinten, akkor az is primitív?
2020. febr. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
39%
Csak tapasztalatból beszélek, az ingyenes / nagyon olcsó koncertek hangulata mindig sokkal szarabb, az ilyen "tök mindegy mi csak szóljon" típusú emberek miatt. Nem baj az, ha drága a jegy, legalább megszűri a prolikat.
2020. febr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!