Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem akarja jobban...

Miért nem akarja jobban megismerni a bandát, akiknek a koncertjére megyünk?

Figyelt kérdés

Haverom elhívott nyáron a kedvenc bandám metálkoncertjére.

Én nagyon várom,minden számukat ismerem,haverom viszont csak pár számukat.


Ő is lelkesedik,és azt mondja,hogy várja,de mikor mondtam neki,hogy nézzen utána jobban a számoknak,hogy tudja együtt üvölteni az énekessel,azt mondta,nem kell,ő így is jól fogja érezni magát...Miért csinálja ezt? Nem túl olcsó a jegy,és szerettem volna,ha annyira magáénak érezné a zenét,mint én.


Tudja énekelni a számokat,lelkesedjen,mikor felcsendülnek a kultikus dallamok,együtt tomboljon a kemény maggal,akik kívülről fújják az összes számot.De ő egyszerűen nem akar jobban utánanézni.Jó neki,hogy ismer 5 számot és kész,majd tátog a zenére..akkor mi értelme az egésznek? Mégsem érdekli annyira a dolog,mint mondja?


2020. febr. 14. 09:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem egyszer menten 30+ezres koncertre, meg még többször tizen ezres koncertre, úgy hogy alig 1-2 számát ismertem az eggyüttesnek (arénába, tehát nem is fesztiválról volt szó) bocsi az offért
2020. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%
#20, ez nettó hülyeség. Vagy ha jobban tetszik: nem igaz.
2020. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
#22 Szerinted. Én mást tapasztaltam. De úgy gondolom van egy kis rálátásom, előző évben 98 bandát láttam, ebben az évben még csak 14-nél járok, de van jegyem további 38-ra, aztán ki tudja milyen bejelentések lesznek még. :D Amúgy ez általában a fesztivál - önálló headliner koncert viszonylatban is megállja a helyét. Egy klub/arénás buli mindig jobb, ahol nincsenek random odatévedt részegek, csak azok akik tényleg szeretik a bandát.
2020. febr. 19. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!