Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akkor most nekem mi a stílusom?

Akkor most nekem mi a stílusom?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve megtetszett a metál, és nekiálltam ilyen ismertebb metál bandákat hallgatni (slipknot, five finger death punch, mayhem, slayer, megadeth, burzum meg ilyenek)

Meg mindíg feketében jártam, acélbetétest akartam venni stb. Viszont most így ennyi idő után kialakult a tényleges ízlésem, és rájöttem, hogy mit is szeretek igazán. Azóta kb. csak metalcore-t és deathcore-t hallgatok (Chelsea Grin, Thy Art is Murder, Shadow Of Intent, While She Sleeps, AngelMaker, Attila, Architects, Erra, Infant Annihilator stb.) Talán ennek az lehet az oka, hogy a metál miatt még régebben elkezdtem hangszeren játszani, amitől jobban belelátok már a zenébe, és megtetszett ezeknek a műfajoknak a felépítése, meg hogy bonyolultabbak mint pl. egy heavy metal. A másik, hogy az öltözködésem is sokkal lazább lett ahhoz képest, amit követtem. Mivel ezeknek a bandáknak a cuccait nem lehet venni rockpincében meg ilyen helyeken, ezért én magam szoktam őket megtervezni ilyen oldalakon, és ilyenkor sokszor előfordul, hogy nem fekete ruhára nyomtatom, hanem pirosra, fehérre, szürkére stb. Illetve az acélbetétes bakancs sem tetszik már, sokkal inkább vennék fel valami fekete vagy fehér sneaker-t, azt meg el sem tudnám képzelni, hogy láncokat tegyek magamra. Tehát röviden unalmassá vált nekem a kalsszikus metál és a klasszikus metálosok stílusa. Akkor én most mi vagyok?



2020. febr. 22. 08:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és az elektronikus zenét nem szeretem.
2020. febr. 22. 08:21
 2/11 TR75 ***** válasza:
A kérdésed kifejtése alapján még nincs kialakult ízlésed.
2020. febr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De melyikhez állok legközelebb? Deathcore-osokat elnézve ők is valahogy így öltöznek.
2020. febr. 22. 08:48
 4/11 TR75 ***** válasza:
100%
Miért számít? Kinek akarsz megfelelni?
2020. febr. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy számít, és nem szeretnék megfelelni senkinek, csak egyszerűen érdekel.
2020. febr. 22. 08:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyan neonácit aki nem kopasz, nem hord farmert, bakancsot és egyéb a stílushoz közel álló ruhadarabokat. A zenei stílusodat már te is tudod, viszont az öltözködési stílusnak nem feltétlenül van bármi köze hozzá. Szóval nem parasztságból, de így értelmetlen a kérdésed.
2020. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Mi a f...ért kell látni annak aki szembejön, hogy te milyen zenét szeretsz? Mi köze bárkinek hozzá? Én is szeretek pár bandát, soha egy pólóm vagy egy poszterem nem volt róluk. Ezt sose értettem.
2020. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem azért veszek ilyen cuccokat, hogy más lássa.. Hanem hogy egy olyan dolog legyen a ruhámon, amit szeretek.
2020. febr. 22. 09:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Én tök átlagosan öltözök, még virágos meg ilyen ruhákat is felveszek, közben meg metált, rockot hallgatok. Szerintem csak hordd nyugodtan azokat a darabokat amit akarsz. Nem feltétlenül kell egy kategóriába tartozni.
2020. febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit veszel fel, hogyan öltözködsz. Az embernek nem kell beskatulyáznia magát. Ha így szeretsz öltözködni, akkor öltözködj így nem zavarsz vele senkit. Akinek meg hasonló a zenei ízlése, mint neked, azt meg az fogja érdekelni, hogy mit hallgatsz, nem az, hogy mi van rajtad.
2020. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!