Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják Billie Eilish-t?

Miért utálják Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Értelmes indokokat szeretnék, az hogy pl "szar a hangja", az nem indok. Pls

2020. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
35%
'cause she is trash
2020. máj. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
68%
Mert sokan nem ismerik hanem 1-2 zenéje alapján ítéltik meg de mindenkinek más az ízlése
2020. máj. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
56%

Az a nagy igazság, hogy mást nem igazán lehet mondani, minthogy ez nem több, mint dünnyögés, és hogy ez nem is igazi zene.


Nem mondom, hogy utálom, de nem is szeretem. Mikor elkezdődött ez a felhajtás körülötte, belehallgattam pár számába, hogy vajon mi kavarta fel ennyire az állóvizet, és hát... Őszintén. Valami szörnyű, amit művel. Valahol a felénél ki is nyomtam, mert képtelen voltam tovább hallgatni. Akkor döbbentem le teljesen, mikor valahol azt hallottam, hogy "Ő korunk Avril Lavigne-e". Hát ég és föld kettőjük közt a különbség. Avril énekel, nincs semmi motyogás, van élet a dalaiban.... És már csak azért sem tetszik, mert én optimista, vidám ember vagyok, így már csak a témák sem fognak meg. Persze hallgatok én szomorú dalokat, de nem ilyet... Ő konkrétan stílust csinált a depresszióból, holott ez komoly dolog, nem lenne szabad divatos dologként beállítani. Nagyon erőltetett ez a stílus, képtelen vagyok elhinni, hogy tényleg ennyire depis. Van egyáltalán bármi oka annak, hogy ilyen? Mert csak úgy a semmiből senki nem lesz depressziós.


Amúgy mégis milyen válaszokat vársz? Oké, te szereted, neked tetszik, de másnak miért kéne szeretnie. Akinek nem jön be, az valszeg azt mondja, hogy utálja. Mindenkinek más tetszik. Biztos vannak olyan előadók, akiket te sem kedvelsz. Te meg tudnád magyarázni, hogy ezek neked miért tetszenek?


16/L

2020. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Mint mondtam már nyilvan nem mindenki szereti.

De amúgy már nem annyira depressziós. A zenéi elég hatásvadaszok, de nem a semmiből énekli ezeket. Volt valami amiért irta a zenéit, és felkapottak lettek, felvette ezt a stílust, és muszáj vinnie tovább.

Ja és amm mindenki a bad guyt hallgatja vagy mi? Igen, abban dunnyog. De vannak olyan zenei ahol kiereszti a hangját, szoval nem ertem. Na mindegy.


Amúgy olyan válaszokat várok, amikben le tudják irni értelmesen, hogy miert nem szeretik. És sokan elkonyvelnek hogy nem tudom elfogadni mondjuk a negatív kommenteket, pedig mást nem tudok csinálni.xd

De az hogy odairja hogy azert utalja mert sz.ar xd

Nem tudom hova tenni.


Es amúgy részben a hangja miatt, reszben a zene dallama miatt, és persze a szovege miatt is. De nem azért hallgatom mert depis vagyok.xd


Most igy ennyi jött, ha van meg valami akk meg leirom xdd

2020. máj. 28. 21:59
 25/41 anonim ***** válasza:
64%
Mert eszméletlenül túlértékelt, azért.
2020. jún. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
60%
De mégis miért kéne jobban tisztelni azoknál, akik szintén már kiskoruk óta intenzíven benne vannak az éneklésben és a zenélésben, akik legalább annyi energiát fektettek bele a tehetségükbe, mint Billie, és akik ugyanott lehetnének, mint ő, csak nekik nincsenek befolyásos szüleik? Csak azért tekintjük őt jobbnak náluk, mert a sors neki kedvezett? Vagy miért? Ugyanúgy a többi tehetséges fiatal is nyerhetne díjakat, csak ez nem ilyen egyszerű sajnos, mert mindenhol a kapcsolat a lényeg, ezért fordulhat elő, hogy a kevésbé tehetséges emberek is híresek lehetnek.
2020. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy jobban kellene tisztelni?
2020. jún. 9. 01:35
 28/41 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan. :) Konkrétan nincs kimondva, de ez a nagy piedesztálra emelés mind azt sugallja, hogy a rajongók szerint jobban kellene tisztelni, csak mert őt elhalmozzák díjakkal.
2020. jún. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez a csaj fényévekkel jobb nála, és még csak 10 éves: [link]


Az ilyen emberek joggal lennének világhírű énekesek, mert nem csak suttognak.

2020. jún. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
43%
Hiába pontozod le, akkor is ez az igazság. :))
2020. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!