Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják Billie Eilish-t?

Miért utálják Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Értelmes indokokat szeretnék, az hogy pl "szar a hangja", az nem indok. Pls

2020. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
52%
nem a nyolcas vagyok, de egyértelműen látszik, hogy nem igazán tudod elfogadni, ha valaki szerint tehetségtelen, pedig ez is egy vélemény. a többi válaszolóval viszont semmi baj nincs szerintem, mégis le lettek pontozva.
2020. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
67%
de hogyha már itt tartunk, akkor miért nem a bátyja nélkül csinálja, ha egyedül is képes rá? valószínűleg azért, mert mégsem menne neki olyan jól segítség nélkül.
2020. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:

Nyilvan a zenei alapot nem o csinalja. De nem a batyja enekel helyette.


De amugy elfogadom, de leirtam a kerdesnel, hogy az, hogy szarul enekel, az nem válasz. Most azzal hogy szerinted szar, azzal mit csinaljak xd

Jo persze van oylan hogy nem szereted, de attol nem fogod megutalni. De az iylen velemenyeket nem tudom hova tenni.

2020. máj. 19. 20:40
 14/41 anonim ***** válasza:
81%

4-es vagyok, szerintem ezt elengedhetnénk. Legalább hetente van itt egy ilyen kérdés. Részben ezek miatt utálnak meg az emberek valakit, hogy a csapból is ő folyik. Ennyi a válasz a kérdésedre, akik utálnak valakit azok azért teszik mert nem tartják értékesnek az adott zenét ahhoz képest hogy mondjuk a médiában mennyi figyelmet kap.


Egyrészt az hogy valaki szerint nem énekel jól, az is egy vélemény amit el kell fogadni. Más kérdés hogy a stílussal itt sokaknak gondja van. Nyilván az hogy a bátyja segít neki az nem érv, gyakorlatilag minden nagyobb előadó mögött komplett team van és nagyon kevesen csinálnak maguknak zenét vagy írnak szöveget.

2020. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, és szerintem is elengedhetjuk.


Igazából csak azért irtam ki, mert nem szeretnék 34 olyan kommentet olvasni másnál, hogy iylen sz@r meg olyan sz@r, hanem hogy normalis érveket kapjak.


Köszi szépen mindenkinek aki válaszolt

Szotyi💚

2020. máj. 19. 21:58
 16/41 anonim ***** válasza:
59%
mert gagyi a csaj. lerágott csont a stílusa.
2020. máj. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
43%
kérdező, de akkor a többi korrekt válaszolót miért pontoztad le? :o erre nem válaszoltál.
2020. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

Egyet pontoztam le, abból volt a vita.


De amúgy meg szerintem én döntöm el hogyan pontozok.💚

2020. máj. 22. 23:43
 19/41 anonim ***** válasza:
57%
oké, csak akkor nem értem, hogy miért teszel fel egy ilyen kérdést, ha utána csak lepontozni tudsz másokat :D
2020. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

A vélemenyekert kerdezek. Ha egy vélemeny nem tetszik, lepontozom.


De attól hogy nem tetszik, még lehet igaz, de az esetunkben nem feltétlen.


De természetesen elfogadom, csak nem tetszik

Remélem igy érthető 💚

2020. máj. 23. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!