Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért utálják Billie Eilish-t?

Miért utálják Billie Eilish-t?

Figyelt kérdés
Értelmes indokokat szeretnék, az hogy pl "szar a hangja", az nem indok. Pls

2020. máj. 16. 11:34
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Ha te valakinek a rajongója vagy, akkor azt a valakit általában tiszteled.(mint mindenki mást)

Az meg hogy azért mert díjai vannak xdd

Én pl nem azért tisztelem, mert elhalmozzák díjakkal.


Engem csak irritál ha valaki aztmondja hogy ennyire szar meg annyira rossz énekes(persze érv nélkül), de őszintén, mit tudok vele csinálni? (súgok, csak elfogadni tudom)


Figyelj én tudom róla hogy jól énekel, hiszen az összes dalát hallottam és hallgatom is.

De persze nem mindenkinek tetszik.


Ja meg hogy suttog.xd Már elég unalmas. Mindenki csak a bad guy alapján dönti el, hogy hogyan enekel?

Remelem nem tőlem tudod, de van több száma is.

2020. jún. 10. 00:24
 32/41 anonim ***** válasza:
55%
Maradjunk annyiban, hogy támogató család nélkül (kapcsolatok a zeneiparban, hangszerek és magánórák biztosítása, stb.) ő is csak egy lány lenne a sok közül, aki szeret énekelni szabadidejében. Másnak is van legalább ilyen jó hangja, csak ők nem kaptak akkora hátszelet a kezdetek óta, mint ez az eyelash.
2020. júl. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
55%
Basszus, én tegnap néztem utána ennek a csajnak és döbbenetesnek tartom hogy ezt tartják manapság jó zenének. Az meg végképp lesokkolt hogy mennyi grammy szobrot nyert.. mire fel? komolyan nem értem, de milyen igaz, hogy minden generáció megkapja amit érdemel. a mai fiatalok úgy látom a műanyagot szeretik
2020. aug. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
60%
33-as. Ezt a ,,mai fiatalok" dumát hagyjuk, mert én is "mai fiatal" vagyok, de igényes előadókat kedvelem.
2020. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
64%
#34 nyilván nem szó szerint minden fiatal ilyen zenét hallgat, okoska :D de nagyrészük igen, különben nem lenne ennyire népszerű ez a fajta zene. ezt is nyugodtan le lehet pontozni, sajnos rohadtul fáj az igazság ahogy látom
2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Ja mert te amit mondasz az szent es igaz.🤡
2020. szept. 5. 10:02
 37/41 anonim ***** válasza:
77%
Senki nem mondta, hogy amit mondok az szent és igaz, de látom te is nagyon okosnak képzeled magad, bohóckám 🤡
2020. szept. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
K.
2020. szept. 5. 18:42
 39/41 anonim ***** válasza:
64%
Micsoda válasz
2020. szept. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
38%

,,a mai fiatalok úgy látom a műanyagot szeretik"

ezt írtad.

Ez nyílván általánosítás volt.

Azt, hogy a nagy részük ilyet hallgat, azzal mér egyet érek.

És ne okoskázz, mert nem mondtam, hogy mekkora okos vagyok, csak megjegyeztem.

2020. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!