Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszerű a BTS?...

Mitől ennyire népszerű a BTS? Meg úgy általában a K-pop? Nekem ugyanolyan semmitmondó mint bármilyen más popzene, de még csak nem is értem, mert koreaiul van.

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 11:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Mint írtam, elfogadom hogy szereted, viszont elég naivan közelítesz a téma iránt, mert ilyenkor a fan szól belőled.

Azért mond ilyet, mert ezt várják el tőle. A látszatot kell megadnia, közben annyira hullák, hogy fellépések előtti 3-4 perce szünetekben esnek össze a fáradtságtól.


Egy ipari termékek amiket a szakma használ. Majd jön újabb 6-7 fiú, alapítanak egy bandát és őket fogják nyomatni, ugyanezekkel a tánc mozdulatokkal, a szövegekkel és dallamokkal. Nyugaton jobb a helyzet annyival, hogy a zenei cégek nem léteznek ilyen formában, az előadó ha részben is csak, de diktál.


Rendkívül hosszan lehetne ennek a lélektanát elemezni, hogy miért népszerű stb. De nem akarok offenzívnak tűnni, csak a kérdés miben létére kívántam válaszolni.

2020. nov. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát ezt jó hosszan lehetne mondani..de kinek hiányzik? Ezt érezni kell. Azért van ez az egész, mert egyszerűen elvarázsolnak azzal akik ők, és azzal amit elő tudnak adni mindig a dallamaikkal, előadásukkal. Amilyet senki más nem tud. Ha meg van 99 pop, de a századik popért van oda mindenki, hát, nekem az bármilyen körülmények között gyanús lenne. És legyen is!

Ha meg csak olyan emberek lennének a Földön, akik nem tudnak keresőmotort használni egy dalszöveghez, 2020-ban, akkor a kereket se találtuk volna fel, nemhogy az internetet. De jó, hogy ez nincs így.

És nem lesz még egy BTS mert ők megismételhetetlenek.


Más dolgokait is falnak úgy az emberek, hogy nem értjük mi a jó benne, foci mondjuk, vagy bármi. Jó, ha van valakinek szenvedélye. Ne vegyük el tőlük.

2020. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
igen ebben tenyleg igazad van, hogy leginkabb a fan szol belolem. De ha naiv is vagyok. Majd egyszer(talan xD) kinovom^^ Es koszonom szepen, hogy vegre van olyan ember aki kulturaltan felyezi ki a velemenyet, mert annyira rosszul tudnak neha esni a tragar, lenezo, kritikak.
2020. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
34%
Most véleményem szerint azért a Dynamite sem lett olyan jó szám, hogy ennyi díjat és Grammyt nyerjen. Attól még, hogy angolul van még nem kellett volna ennyire körberajongani. Szerintem a Fake Love, a Blood Sweat and Tears, vagy a Daechwita sokkal nagyobbat ütött. Más bandák is megérdemelnék a hírnevet, pl. Blackpink, Twice, NCT, Treasure. Addig volt a jó, ameddig nem Amerikának meg Nyugat-Európának tetszelegtek. Kelet-Európa, a Balkán, Közép-Ázsia, meg Oroszország meg le van tojva.
2020. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

12 az a gond hogy a bts már a bigbang és super junior megismétlése! Mert ez igy megy!

A bts 5 év múlva már a kutya sem fogja hallgatni lesz helyette bts 2.0 avagy bigbang 4.0 vagy super junior 3.0...!

Semmi egyéniség nincs bennük a tucatnak a tucatja

2020. nov. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
jolvan. Te igy latod, de vannak olyan emberek akiknek, a BTS igen is egyedi. Ha mar bigbanghez hasonlo egyuttest kellene, mondani inkabb iKON,de ne ertsd felre, imadom oket, de a YG kicsit bigbang hatasura krealta.(De ok sem ugyan olyanok! Es van egyeniseguk. Vagyis, amit mutatnak a kameranak..) Es lehet, hogy a most divat fanok, akik csak azert hallgatjak a Bangtant, mert most ez a "meno" azok szep lassan lekopnak. De aki igazi rajongo, es tenyleg szereti oket, 5 ev mulva is ezen a velemenyen lesz. Max kevesebbet halgatja oket, de soha nem felejti el az egyuttest, aki segitett neki, a nehez idokben, es boldogga tette, amikor ez masnak nem sikerullt. 5-6-10 voltam.
2020. nov. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15%

16 az a baj hogy 5 év múlva a bts nem lesz sehol sem mert lesz helyette másik 4-5 csapat... a kpop idolok nem zenészek mert a zenészek 30 év múlva is zenészek lesznek mig a kpop átlagosan 5-7 év

Ok inkabb előadók

Meg mi az az egyéniség amit a kamerákban mutatnak? Pont hogy a kamerakban nem mutatják meg önmagukat hanem az előre be tanított szerepeket mondatokat! Minden egyes kpop csapatban ott a hideg a cuki a vezető a maknae a tréfás stb karakter típus... ez nem egyéniség ez egy vicc...

2020. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Később színészek, műsorvezetők, médiában dolgozók lesznek majd.
2020. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

A szineszethet még mindig kevesek...

Műsorvezető nem mindegyik media alak nem mindegyik... de mint zenészek a kutya sem fog emlékezni rajuk! Valamint nagyon sok idol vissza vonul a médiától! Mert ne azt gondold hogy hu de jo móka hatalmas stressz!

Ettől leszel te csak egy vak fanatikus rajongó

2020. nov. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azert mondtam, hogy az egyeniseguk amit a kameranak mutatnak, mert nem onmagukat mutatjak a kameranak. Es csak a kozeli ismeroseik tudjak, mijenek is valojaban. De amit a kaneranak mutatnak, az is valamilyen szinten ok, csak persze, nem az egesz valojuk.
2020. nov. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!