Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mitől ennyire népszerű a BTS?...

Mitől ennyire népszerű a BTS? Meg úgy általában a K-pop? Nekem ugyanolyan semmitmondó mint bármilyen más popzene, de még csak nem is értem, mert koreaiul van.

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 11:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

igen ez így van csak sajna a 60-70% az egy olyan rájátszás amit az összes idol csinál ugyan úgy!

azaz ahogy mondtam

hideg cool

aranyos melegszívű szűzies ártatlan

maknae

leader

vicces kissé gay féle

a sportos

van még szexi is (lányoknál gyakoribb)

persze aki jó ember ismerő az észreveszi hogy nagyjából milyenek is lehetnek meg pl akik amúgy nagyon ronda természetüek azokat ki lehet szúrni mint pl most volt egy eset nem tom melyik lány bandából de ott a leader zaklatta az összes tagot az egyik ki is lépett és instán írta le a dolgokat meg meg is halt az apjuk

de ott lehetett látni a régebbi videokon is hogy azzal a csajjal valami nem okés aki zaklatta őket

2020. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Igen szegeny Mina, csunya vege lett.. De szerencsere, jobban mar van^^
2020. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
49%
Hála istennek
2020. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!