Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
85%

#10-es vagyok

“Aquamansuexuális”, meghalok😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Talán van benne egy kicsi a nagyobb ajkai, “laposabb” arca miatt, de nekem tetszik mikor mosolyog, vagy erotikusabban néz😌

RM szerintem nem néz ki, mint egy hal. Különleges arca van, amit nem tudok egy állathoz hasonlítani, vagy legalább nem jut egy eszembe😅

2020. dec. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
90%
igeen*-* azok a dus ajkak
2020. dec. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
58%
hát oké most ízlések és pofonok láttam már bomba csajt rusnya pasival és jóképű srácot is bűn ronda csajjal szóval... ":D
2020. dec. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
89%
Seokjin.
2020. dec. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
57%
V az egyetlen, aki jól néz ki, aki úgy néz ki, mint egy idol. A többi srác teljesen átlagos. Ha nem lennének híresek, Koreában az ember úgy elsétálna mellettük, hogy rá sem nézne egyikre sem.
2020. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
54%
25 nos ez tényleg nagyon igaz!
2020. dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
92%
Szeritem mindegyikojuk jol nez ki, de egyet kell ertenem, hogy Taehyung kiemelkedoen. Persze igy, hogy csak a kulsot nezzuk. De a WWH mindig is Seokjin marad😂✌🏻
2020. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
80%

Én sorrendem:

1.Namjoon

2.Taehyung

3.Yoongi

4.Jungkook

5.Jin

6.Hoseok

7.Jimin


Amúgy egyik tagot se tartom csúnyának, max van aki kicsit álagosabb kinézetű és lehet simán elmennék mellette az utcán ha nem lennének ismertek.


Nekem Namjoon arca nagyon tetszik hogy másabb mint az átlag, ő volt az első akit felismertem és ő a biasom is nem tudom mi de már első látásra is megfogott benne valami.


Jimin se ronda de valahogy nekem az ő arca annyira nem tetszi ezért raktam utolsó helyre viszont sokaknak meg ő jön be úgyhogy szerintem ez ízlés kérdése.

2020. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
97%
#28 nekem is Namjoon volt az elso akit felismertem es a biasom is o, de en se tudom mi fogott meg benne. :D
2020. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
68%

Nem ismerem őket 1-2 számuktól eltekintve, de most hogy egyesével jól megnéztem őket erre a következtetésre jutottam:

1. Taehyung - ő nagyon helyes

2. Hoseok

3. Jimin

4. Jungkook

A többiek annyira nem

2020. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!