Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
75%

Nem vagyok már army, (szerintem soha nem is voltam igazán) viszont jól ismerem a tagokat.


1. Yoongi

2. Jin

3. Jungkook

4. V

5. Jimin

6. Jhope

7. RM

2021. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
34%
Nem vagy army és soha nem is voltál de jól ismered a tagokat..gurl what-
2021. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
88%
*nem voltam IGAZÁN army: nem voltam egy beteg toxikus fan, nem is érdekeltek a tagok annyira, viszont abban az 1-2 hónapban felismertem őket a kamerán keresztül. Szóval, sorredben tudtam állítani őket. Érdekelt, hogy mit szeretnek bennük a lányok, szóval az egész kpop ipar működése érdekelt egy ideig. Ennyi.
2021. febr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
70%
Bocsi, lehet szőrszálhasogatónak tűnök, de akkor szerinted az, aki egy igazi fan, az beteg és toxikus? Lehet én értelmeztem rosszul.
2021. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim válasza:
77%
Ne haragudjon meg senki de mar maga a kerdes is furcsa, viszont a valaszok tobbsege egyenesen undorito... Hogy lehetne oket rangsorolni? Nektek hogy esne?
2021. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
11%

54 igen az toxikus… az igazi fan azt jelenti hogy egésznap őket nézed ha van pénzed meg veszel mindenszart (nem csak az albumokat de a kiadott polikat papucsokat is akár…) szinte az életed részesei és kihatással vannak a mindennapi hangulatodra olyan emberek akiket nem ismersz ők meg végképp nem! Számukra te és a többiek semmik vagytok míg nektek ők angyali és vagy isteni magasztalások...

De igazad van ez nem toxic ez nem beteges... 😅🤣😂

2021. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:
55. Elég kevés esélyt látok arra, hogy mondjuk Namjoon szabadidejében gyakorin szörfözget, de persze bárkinek próbálhatja ezt megcáfolni :)))
2021. febr. 27. 22:27
 58/81 anonim ***** válasza:
66%
57 nagyobb esély van rá hogy twitteren nézi néha néha a közhírét és hogy az emberek mit mondanak róla
2021. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
88%
55 igen, de szerintem mindenki tisztában van vele, h mások mennyire tartanak szépnek vagy jóképűnek. Vannak emberek a normális ismerőskörükben is pontoznak másokat meg ilyesmik, de hát ez van. Most csak a külsőről volt szó, nem arról, h ki a kedvenc a bandából (szerintem pl. a biasom nem a legjóképűbb, de más miatt tetszik😁😅)
2021. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
71%
Namjoon.
2021. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!