Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Jin a kpop idolok ideálja!

febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
0%
febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez a jin egy elképesztően jóképű ember aki 2026-2021ig megtudta tartani a LEGHLEYESEBB kpop idol címet!!!

febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
0%
2016-2021*
febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
54%

1.Yoongi

2.Namjoon es JK

3.Hoseok

4.Tae

5.Jin

6.Jm

febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
45%

Nekem így van:


7:Rm

6:Jhope

5:Suga

4:Taehyung

3:Jungkook

2:Jimin

1:Jin

febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem jin a leghelyesebb de Jungkook is nagyon kötekedik az első helyért szerintem a kevésbé helyes tag az Jhope

Amúgy hivatalosan is World WIDE HANDSOM lett jin 2019 leghelyesebb férfija ezazzzzzz

febr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
45%

#70 basszus állljj marrr le!

A szépség szubjektív!

Szard le telibe akik másra szavaznak


Nekem így van a rangsorom:

7:Jhope

6:Suga

5:RM

4:Jungkook

3: Taehyung

2:Jin

1:Jimin

febr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
45%
#25-ös ezzel vitatkoznék egyszer Jinnel azért fotozkottak még mikor nem volt Bts tag meg ilyenek mert rohadtul jóképű volt ja és ahová ő járt színészi egyetem ott mindenki őt tartja a leghelyesebb ék Song Kang is mondta hogy annyira jóképű volt hogy meg kellet kérdezni a barátjától hogy ki az és jin volt aztán azt mondta csak az ilyen emberek lehetnek idolok és hogyha ő bálványnak debütált volna neki is ilyen jóképűnek kellene lennie amúgy Csak mondom Song Kang is elég jóképű ja és azt is mondta hogy senki sem ellenkezett azzal hogy nem ő volt ott a leghelyesebb tanuló!!!!! És ez igaz!!!
febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
45%
#55-ös amúgy ez igaz xd!!!!! Nagyon is!!!
febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!