Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a leghelyes...

Szerintetek melyik a leghelyesebb BTS tag?

Figyelt kérdés

Pár dolgok leszögeznék!


1, Ezek eléggé szubjektív dolgok, tehát, ha valaki leírja, hogy szerinte pl Taehyung szép, de Jungkook ronda, akkor senki ne kezdjen lepontozni meg fröcsögni, mert ez csak egy egyéni szubjektív vélemény.

Nem a fanháború érdekel, hanem a véleményeket.


2, most CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a külsőről van szó, tehát pls ne kezdjünk el velük, mint emberek foglalkozni, és mondjuk az öltözködési stílusuktól is vonatkoztassunk el. Tudom, hogy ez valakiknek nehéz, még ha nem is nyilvánvaló számukra, de pls próbáljuk meg!



2020. dec. 22. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
43%

25-28 éves férfiak, mégis 16 éves kissrácoknak néznek ki.

Ez természetesen annak is köszönhető, amilyen ruhákba és stílusba öltöztetik őket.

Ha választanom kell, akkor Taehyung-nak van a leghelyesebb arca.

2021. jan. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 A kérdező kommentje:
Egyébként szomorú, de igaza van az előzőnek
2021. jan. 1. 23:31
 33/81 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem egyáltalán nem szomorú. Stílus függő.
2021. jan. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
90%

Saját sorrendem


1.Jungkook

2.Tae

3.Jin

4.Jimin

5.Yoongi

6.Hoseok

7.RM


Nálam Jungkookot senki sem tudja túl szárnyalni,bele estem mint vak ló a gödörbe xd

De amúgy szerintem egyik sem csúnya,egyediek mind a heten,i mean a maguk módján ^^

Szóval kérlek ne irkaljatok hülyeségeket hogy Jimin úgy néz ki mint egy hal,meg Nam ronda meg ilyenek, oké hogy megvan mindenkinek a véleménye de azért szebben kicsit. Akár csak annyit, hogy nem szimpi neked és kész.

2021. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
93%
Annyit még hozzátennék hogy régebben még negyedik helyen volt nálam a bunny boy,de mióta több önbizalma lett és ez az új tetkós,bad boyos stílus hosszú hajjal rájött (?xd) azóta nálam kookie a top 1 :)
2021. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
36%

34-es! Nem akartam semmi sértőt írni. Én nagyon szeretem RM-t. Ő a biasom. A barátnőm véleményét írtam le, amiben szerintem van valami. De attól függetlenül helyesnek találom.

Bocsi, hogy ezzel kicsit elszomorítottalak!

2021. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
64%
Jani a kemény.
2021. jan. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim válasza:
73%

Az én véleményem:


1. Taehyung

2. Seokjin

3. Jungkook

4. Namjoon

5. Hoseok

6. Jimin

7. Yoongi

2021. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 Black flover ***** válasza:
54%
Sziasztok, ha szeretnék kpopper barátokat találni de nem nem szeretnék Fb se instánt keresni akkor szerintetek hol találok.
2021. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 Black flover ***** válasza:
75%

Azért írtam ide mert láttam hogy mennyi army van itt.

Nyilván olyan emberrel lenne jó barátkozni akinek hasonló az zenei ízlése, és nem árt ha életkorban sem tér el annyira de mivel nincsenek kpopper barátaim bárkinek örülnék.

2021. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!